Šiandien 20 val. Vilniaus “7bet - Hockey Punks” sostinės Pramogų arenoje pradeda Kontinentinės taurės etapą rungtynėmis su Estijos čempionais “Tartu Valk494”.

Komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Kieras teigia, kad pasiruošimas turnyrui nė kiek nesiskyrė nuo įprasto ir svarbiausia šiandien bus nepersijaudinti. 

Platesnis komentaras ČIA

“Ateiti reikia į tokias rungtynes būtinai reikia su šviežia galva, nepersikaupus, nes turėjome jau pernai tokią patirtį, kai vienose iš finalo rungtynių perdegiau ir aš ir visa komanda. Bandysime tokių klaidų nedaryti.

Norisi, kad tie žaidėjai, kurie neturi daug tokių rungtynių patirties neapsikrautų savęs ir sužaistų kiek įmanoma laisviau, geriau, tiksliau.”

Vienas “pankų” lyderių vartininkas Simas Baltrūnas sako, kad jaudulio bus, bet šios rungtynės yra laukiamos.

Platesnis komentaras ČIA

“Tai yra tarptautinė arena, jaudulio prisideda, bet mes laukiame, kad mus palaikys žiūrovai, kurie pagaliau gali ateiti į areną. Mes atiduosime visas jėgas, kad pasiekti teigiamą rezultatą.

Man tai yra savęs išbandymas, kaip ir mūsų komandai. Ar mes galime patempti tarptautinį lygį ir nugalėti? Žinome, kad jų komandoje (Estijos Tartu “Valk-494”) yra nemažai legionierių iš Rusijos, Latvijos, Ukrainos. Jie pernai laimėjo čempionate 16 kartų ir gal tik porą kartų pralaimėjo. Tai yra gerai apmokyta patyrusi komanda. Bus labai sunku.”