Vilniaus “7bet - Hockey Punks” sugrįžę po dalyvavimo Baltijos ledo ritulio lygos finanlinio ketverto turnyre šiandies lyderių dvikovoje Kaune išmėgins jėgas su “Kaunas City” komanda.

Vilniaus “7bet - Hockey Punks” vadovas Šarūnas Kuliešius įvertino pasirodymą Latvijoje bei įvardino favoritais šiandienos rungtynių šeimininkus.

“Aš galvoju, kad pirmose rungtynėse šiek tiek užtruko pratinimasis prie Latvijos geresnių komandų tempo. Manau, kad pirmas ir antras rungtynių su Liepojos komanda kėliniai nebuvo geri ir rezultatas tą atspindi. Bet jeigu imti abi rungtynes kartu ir skaičiuoti kaip šešis kėlinius, tai paskutinis kėlinys rungtynėse su Liepoja ir pirmi du kėliniai su Latvijos čempionato lydere Rygos komanda buvo labai neblogi. Trečiajame šeštadienio rungtynių kėlinyje šiek tiek trūko jėgų. Bet, manau, kad mes dar turime rezervo - ne visi mūsų lyderiai atvažiavo į turnyrą. Juos pakeitė keli Elektrėnų “Energijos” žaidėjai, kurie tikrai sužaidė ir padėjo mums, bet jei būtų žaidęs tokio meistriškumo žaidėjas kaip Tadas Kumeliauskas, jis būtų pastebimas šitose dvikovose.

Parodėme, kad varžytis su Latvijos komandomis tikrai galime. Ar galime laimėti prieš stipriausias Latvijos komandas, čia iš tikrųjų klausimas, nes tai yra ne tas pats. Aiškesnis vaizdas būtų buvęs, jei būtume mes pilnos sudėties. Nebuvome sutriuškinti, abejose rungtynėse kovojome iki galo. Prieš šeštadienio rungtynes Rygos komanda ilsėjosi, o mes baigėme rungtynes išvakarėse apie pusę vienuoliktos vakaro. Apibendrinant aš galvoju, kad su mūsų geriausia sudėtimi mes galėtume kovoti dėl vietos turnyrinės lentelės viduryje.

Žaidėjai turėjo kelti savo lygį žaisdami su tokiu varžovais. Rinktinių žaidėjai dar gauna kažkokią tarptautinių varžybų praktiką, o tie kas tik klubuose žaidžia jos neturi. Tikiu, kas šitas turnyras padėjo jiems pakelti savo lygį ir norėčiau, kad tai padėtų mums Lietuvos čempionate.

Ketvirtadienį žaisime Kaune ir, manau, kad Kauno komanda yra rungtynių favoritas. Jie pasistiprino žaidėjais, o mūsų keli turnyre Latvijoje nežaidę žaidėjai neaišku kokios bus sportinės formos. Rungtynės bus Kaune, o ir kai žaidėm Vilniuje buvo sunkios rungtynės.Manau, kad mums reikės labai stipriai pasistengti, kad galėtume galvoti apie pergalę.”

Rungtynių Kauno ledo arenoje pradžia 20 val.