Jau šį penktadienį, rugsėjo 24 dieną, Vilniaus "7bet - Hockey Punks" pradės bene svarbiausias šio sezono kovos. Sostinės komanda grumsis Kontinentinės ledo ritulio taurės turnyro pirmajame etape, kur susigrums su Estijos čempionais Tartu "Valk494" klubu ir pajėgiausia praėjusio sezono Islandijos komanda "Skautafelag Akureyar". Taip pat būtina pabrėžti, kad šis etapas vyks Vilniuje, o tokio rango IIHF kovų mūsų šaliai dar nėra tekę organizuoti.

Dieną prieš rungtynes "7bet - Hockey Punks" surengė spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo komandos vadovas Šarūnas Kuliešius, vyriausiasis treneris Mindaugas Kieras, kapitonas Rokas Bacevičius bei geriausias praėjusio sezono Lietuvos čempionato vartininkas Simas Baltrūnas.

Š. Kuliešius prieš rungtynes pabrėžė, jog komanda sau kelia pačius aukščiausius tikslus ir sieks patekti į tolimesnį etapą.

"Atsiradus galimybei dalyvauti ir patiems rengti etapą, nusprendėme rizikuoti. Gerokai sustiprinome savo komandą, pasikvietėme dar daugiau rinktinės žaidėjų. Keliame sau tikslą laimėti šį etapą ir važiuoti į Budapeštą, kur lauktų dar stipresni varžovai", - teigė Š. Kuliešius. 

Vilniuje vyksiančio etapo tvarkaraštis:

Rugsėjo 24 d. 20 val.: Vilniaus "7bet - Hockey Punks" - Tartu "Valk494"
Rugsėjo 25 d. 17 val.: "Skautafelag Akureyar" - Tartu "Valk494"
Rugsėjo 26 d. 17 val.: Vilniaus "7bet - Hockey Punks" - "Skautafelag Akureyar"