Vilniuje Lietuvos ledo ritulio pirmenybių dvikovoje susitinka Vilniaus “7bet-Hockey Punks” ir Elektrėnų “Energijos” komandos.

Pirmose šio sezono komandų tarpusavio rungtynėse netikėtai lengvai Elektrėnuose rezultatu 6:1 pergalę iškovojo “pankai”. Tačiau po sėkmingo pasirodymo Baltijos lygos finalinio etapo rungtynėse, kur pavyko atkarpomis kaip lygūs su lygiais pakovoti su Latvijos stipriausiais klubais, “7-bet Hockey Punks” teko patirti ir pirmąją sezono nesėkmę - išvykoje 4:6 nusileista “Kaunas City” komandai.

Nors po pastarųjų rungtynių praėjo jau dvi savaitės, geriausi komandų žaidėjai atstovavo šalį rinktinių lange, tačiau ruošdamiesi ateinančioms rungtynėms “7-bet Hockey Punks” komanda, anot vartininko Simo Baltrūno, nepamiršo ir rungtynių Kaune pamokų.

“Galbūt buvo nesėkminga diena. Po Latvijos galvojome, kad esame nosim ir galva aukščiau už kitus ir mus toks mąstymas nubaudė. Aišku, sėkmė lydėjo Kauno komandą, jų vartininko geras žaidimas, viskas susidėjo ir gale turėjome neigiamą rezultatą.

Be abejo, tai buvo geras spyris į užpakalį ir dabar esame susikaupę ir norime dabar tik pergalių siekti. Tikimės geriausio, šiemet patenka tik dvi komandos į finalą, jokių atkrintamųjų varžybų. Turime būti pirmi arba antri čempionate, kad galėtume kovoti dėl aukso medalių.

Rinktinių pertrauka kiekvienais metais būna tokiu metu. Pas mus šeši ar septyni žaidėjai žaidė už rinktinę Lietuvos. Jie tikrai pažaidė auktesniame lygyje, pasitreniravo, tai, manau, tikrai į naudą. O tie kas liko Lietuvoje, kurie buvo sveiki ir netraumuoti - treniravomės.

Šiandien, be abejonės, tikimės rimtos kovos. Turime iš tikrųjų nuostolių žaidėjų grandyje, traumos, ligos. Bet šį sezoną turime ir rezervo sudėtyje. Kovosim. Jie irgi atvažiuos šimtu procentų pergalės, nes jiems nebėra kur labai trauktis. Bus rimta kova, kviečiame atvykti palaikyti mūsų.”