Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) įvyko penktosios didžiojo finalo rungtynės. Jose kiek netikėtai pergalę šventė „St. Louis Blues“ klubas. Vakarų konferencijos atstovai svečiuose 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pranoko „Boston Bruins“ ekipą ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių puolime kur kas aktyviau žaidė šeimininkai, tačiau pasižymėti jiems taip ir nepavyko. Tuo tarpu tvirtai gynęsi svečiai pirmą antrojo kėlinio minutę išsiveržė į priekį.

„Bruins“ ir toliau triuškino varžovus pagal smūgius į vartų plotą, bet nepaisant to antrąjį mačo įvartį trečio kėlinio viduryje taip pat pelnė „Blues“. Bostono komandai dar pavyko sušvelninti skirtumą, visgi likusias7 minutes vakariečiai atsilaikė.

Galbūt paskutinis, šeštasis serijos mačas vyks Saint Louise. Jei „Blues“ iškovos pergalę tai bus pirmasis šios komandos titulas NHL istorijoje.