Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) 2018-2019-ųjų metų čempionų titulą iškovojo „Saint Louis Blues“ ekipa. Ji lemiamame mače svečiuose 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) sutriuškino „Boston Bruins“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių triumfavusi 4-3 pirmą kartą istorijoje į viršų kėlė Stenlio taurę.

Rungtynes geriau pradėjo favoritais laikyti šeimininkai, tačiau susikurtų progų įvarčiais paversti jiems nepavyko. Tuo tarpu pirmojo kėlinio pabaigoje „Blues“ dukart pasiuntė ritulį į oponentų vartus ir taip paklojo savo pergalės pamatus.

Trečiajame kėlinyje „Bruins“ dar mėgino kautis dėl pergalės, bet po dar dviejų „Blues“ įvarčių mačo baigtis jau buvo aiški. Bostono ekipa garbės įvartį pasiekė tik pačioje susitikimo pabaigoje.