Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos finale trečią pergalę iškovojo "Boston Bruins" ekipa. Ji išvykoje 2:1 (0:0, 1:2, 0:0) pranoko "Carolina Hurricanes" klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-0.

Rungtynių pradžioje buvo užfiksuota itin daug pražangų - net 10 žaidėjų gavo po 2 baudos minutes per pirmąsias 20 minučių, kurios baigėsi be įvarčių.

Tuo tarpu antrajame kėlinyje svečiai ėmė tiesiog dominuoti - jie atliko 18 smūgių į vartus, kai oponentai tik 6 ir prieš lemiamą kėlinį buvo priekyje - 1:2.

Šeimininkai dar bandė gelbėtis, bet "Bruins" gynybos jiems pralaužti taip ir nebepavyko.

Ketvirtasis serijos susitikimas taip pat vyks Karolinoje. Jeigu "Hurricanes" pavyks sušvelninti rezultatą, tuomet serija grįš į Bostoną.