Norvegijos antroje lygoje Pauliaus Gintauto ir Ugniaus Čižo atstovaujama "Comet" ekipa iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę išvykoje prieš "Haugesund" ledo ritulininkus 9:5 (2:2, 3:1, 4:2). Prie įvarčių lietaus paskutiniame reguliaraus sezono mače P. Gintautas pasižymėjo dviem įvarčiais ir pridėjo vieną rezultatyvų perdavimą, o U. Čižo sąskaitoje – du rezultatyvūs perdavimai.


"Comet" po šios pergalės užbaigė reguliarujį sezoną antroje vietoje (93 tšk.) ir kovos dėl patekimo į pagrindinį Norvegijos ledo ritulio divizioną su priešpaskutinę vietą jame užėmusia komanda. Kovose dėl vietos aukščiausioje Norvegijos lygoje "Comet" klubo lauks pažįstami varžovai. Be reguliaraus sezono nugalėtojų "Lorenskog“ ledų ritulininkų, dėl dviejų vietų aukščiausioje šalies lygoje taip pat varžysis "Narvik" ir "Gruner" komandos.

Būtent šie klubai praėjusį sezoną aplenkė "Comet" ir laimėjo kovas dėl patekimo į aukščiausią šalies lygą, tačiau šiemet ekipos atsidūrė 9-10 pozicijoje bei turės kovoti dėl vietos aukščiausioje lygoje išsaugojimo.