Pauliaus Gintauto ir Ugniaus Čižo atstovaujama "Comet" ekipa Norvegijos antroje lygoje susidūrė su rimtu iššūkiu. Namuose žaidusi "Comet" buvo laikyta aiškia favorite prieš vieną iš pirmenybių autsaiderių "Tonsberg" komandą, bet laimėti sugebėjo tik po pratęsimo 5:4 (1:2, 3:0, 0:2, 1:0).

Sužaidus 53 minutes šeimininkai dar turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau jų oponentai netikėtai išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Jame "Comet" užtruko tris minutes, tuomet pergalingą įvartį pasiekė Anderis Pedersenas.

P. Gintautas šiose rungtynėse pelnė antrą savo komandos įvartį vienuoliktąją antro kėlinio minutę. Po tikslaus lietuvio smūgio rezultatas buvo 2:2.

U. Čižas šiame mače neišsiskyrė.

Tašką praradusi "Comet" turnyrinėje lentelėje užima antrą vietą ir nuo pirmenybių lyderių atsilieka trimis taškais.