Šeštadienį antroje Norvegijos lygoje buvo sužaistos dar vieno turo rungtynės, kuriose ant ledo pasirodė ir visos trys lietuvių savo gretose turinčios komandos.

Dviejų lietuvių atstovaujama „Comet“ šį vakarą 4:3 palaužė „Gjovik“ klubą ir nutraukė nemalonią dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją. Svarbiausią vaidmenį šiose rungtynėse suvaidino Paulius Gintautas, pelnęs du įvarčius, tarp kurių ir pergalingą susitikimo įvartį. Jo komandos draugas Ugnius Čižas šiame mače prie įvarčių neprisidėjo.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė „Furuset“ klubo puolėjas Danielius Bogdziulis, tačiau jo pastangų pergalei neužteko. Kartą pasižymėjęs ir kartą tiksliai komandos draugui asistavęs lietuvis galiausiai su ekipos draugais buvo priverstas po pratęsimo 3:4 pripažinti „Nidaros“ klubo persvarą.

Nesėkmingai šeštadienio mačas susiklostė Ilja Četvertako ir Danieliaus Nomanovo atstovaujamai „Hasle-Loren“ komandai, kuri 0:7 nepasipriešino lygoje pirmaujančiai „Ringerike“ komandai. Abu lietuviai per savo laiką ant ledo išvengė baudos minučių.

Po sužaistų šešių rungtynių „Comet“ su 12 taškų žengia antroje pirmenybių vietoje, kuri suteiktų galimybę pratęsti kovą dėl vietos aukščiausioje šalies lygoje. Rungtynėmis mažiau sužaidusi „Hasle-Loren“ su 6 taškais žengia septinta, o vis dar pergalių neturinti ir du taškus surinkusi „Furuset“ užima paskutinę, devintą poziciją.