Pergalę Norvegijos antrojoje lygoje pasiekė Pauliaus Gintauto ir Ugniaus Čižo atstovaujama "Comet" ekipa. Ji svečiuose 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) pranoko "Ringerike" klubą.

U. Čižas šiame mače liko be naudingumo balų, tuo tarpu P. Gintautą galima vadinti rungtynių herojumi. Antrojo kėlinio pirmojoje pusėje jis sėkmingai realizavo baudinį ir išvedė savo klubą į priekį (2:1). Tuo tarpu iki pagrindinio mačo laiko pabaigos likus maždaug 7 minutėms, lietuvis, "Comet" žaidžiant daugumoje, pelnė dar vieną įvartį (3:1), kuris, kaip paaiškėjo kiek vėliau buvo pergalingas.

"Comet" turnyrinėje lentelėje žengia ketvirta (10 tšk.), tuo tarpu vos antrą pralaimėjimą patyrusi "Ringerike" yra absoliuti antrojo diviziono lyderė (18 tšk.).