Rygos "Dinamo" ekipa patyrė dar vieną nesėkmę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Nerijaus Ališausko atstovaujama ekipa išvykoje 2:3 (1:0, 0:0, 1:2) turėjo pripažinti "Sochi" klubo pranašumą.

"Dinamo" šįsyk suklupo itin apmaudžiai, kadangi pergalę varžovams atnešusį įvartį praleido paskutinę pagrindinio laiko minutę - latviai jau buvo iškovoję pratęsimą po Oskaro Bartulio tolimo smūgio.

Pirmame komandos penkete žaidęs N.Ališauskas per beveik 14 minučių blokavo du varžovų smūgius.

"Dinamo" po šios nesėkmės lieka paskutinėje, dvyliktoje Vakarų konferencijos vietoje, tuo tarpu trečią kartą iš eilės nugalėjęs Sočio klubas toje pačioje konferencijoje pakilo į devintą poziciją.

Kitas rungtynes rygiečiai žais sekmadienį išvykoje prieš vieną Vakarų konferencijos lyderių Sankt Peterburgo SKA ekipą (4 vt., 30 tšk.)