Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" pasiekė pirmą pergalę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Rygiečiai 6:5 (1:1, 3:2, 2:2) pranoko Pekino "Kunlun" klubą ir sužaidę savo trečiąsias rungtynes baigė savo išvyką į Rusiją.

Antrame kėlinyje Kinijos klubas pasiekė du greitus įvarčius ir įgijo apčiuopiamą persvarą (1:3), tačiau nominalūs svečiai dar iki kėlinio pabaigos sugebėjo išsiveržti į priekį. "Dinamo" pelnė ir pirmuosius du trečio kėlinio įvarčius, tačiau "Kunlun" parodė charakterį ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę sumažino skirtumą iki minimalaus. Visgi, rimtesniam Latvijos klubo vartų šturmui paprasčiausiai nebeužteko laiko.

Lietuvos rinktinės gynėjas ir vėl žaidė pirmame komandos penkete. Jis ant ledo praleido beveik devynioliką minučių ir blokavo vieną oponentų smūgį.