Šeštadienį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) reguliariojo sezono rungtynėse Rygos „Dinamo“ (Latvija) su Nerijumi Ališausku išvykoje 2:5 (2:2, 0:3, 0:0) turėjo pripažinti Žemutinio Naugardo „Torpedo“ (Rusija) pranašumą.

Tai buvo jau 9-as rygiečių pralaimėjimas iš eilės. „Dinamo“ 12-ą rungtynių minutę išsiveržė į priekį (2:1), bet jau po kiek daugiau nei minutės prarado pranašumą, o antrajame kėlinyje praleido tris įvarčius be atsako ir nebeatsitiesė.

Nugalėtojų gretose „hat-tricku“ pasižymėjo Stanislavas Bočarovas (1:23, 13:03 ir 25:22 min.), o po kartą taikliai atakavo Michailas Varnakovas (21:35) bei Andrejus Belevičius (26:59). „Dinamo“ įvarčių autoriai – Aleksandras Protapovičius (7:16) ir Oskaras Batnja (11:44).

N.Ališauskas žaidė pirmajame komandos penkete. Jis ant ledo praleido 18 min. 55 sek., blokavo 2 varžovų smūgius ir atliko 1 jėgos veiksmą.

„Dinamo“ (27 tšk.) liko paskutinėje KHL vietoje. „Torpedo“ (48 tšk.) Vakarų konferencijoje pakilo į 6-ą poziciją.

Kitas rungtynes latviai žais pirmadienį išvykoje prieš Minsko „Dinamo“ (Baltarusija). Minsko ledo ritulininkams šis sezonas taip pat nesiklosto - jie užima 11 vietą Vakaruose su 28 taškais - t.y. vos vienu lenkia rygiečius.