Sekmadienį Elektrėnuose buvo surengtas turnyras patiems mažiausiams ledo ritulininkams, gimusiems 2011-2012 metais. Keturios komandos Vilniaus Geležinis Vilkas, Sostinės ledo ritulio akademija, Klaipėdos HC Klaipėda ir Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokykla susigrūmė dėl "Elektrėnų taurės".

Komandos turnyrą pradėjo vienoje grupėje, o tada žaidė atkrintamųjų varžybų principu. Pirmąją vietą grupėje laimėjo "Geležinio Vilko" auklėtiniai, kurie tik po baudinių serijos įveikė HC Klaipėdą.

Antroje vietoje liko klaipėdiečiai, trečioje - Sostinės akademijos ledo ritulininkai, ketvirtoje - D.Kasparaičio mokykla.

Prasidėjus atrintamosioms varžyboms, į finalą pateko "Geležinis vilkas" ir HC Klaipėda. Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečiams iš pajūrio, kurie ilgą laiką buvo priekyje. Antrajame kėlinyje trenerio Andriaus Kaminsko vadovaujami vilniečiai atsitiesė, išlygino bei persverė rezultatą, vieno įvarčio skirtumą išlaikydami iki susitikimo pabaigos - 3:2.

Trečiąją vietą vaikų turnyre iškovojo Sostinės ledo ritulio akademija, o ketvirtąją - D.Kasparaičio ledo ritulio mokykla.

Turnyre buvo žaidžiami du kėliniai nestabdomo laiko po 12 minučių, visos komandos buvo apdovanotos taurėmis bei atminimo medaliais.

Šios ledo ritulio mokyklos 2019-2020 m. sezone susitiks ne kartą - jų pagrindu sukurtos komandos žais Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygos rengiamame U-9 čempionate.