Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) sužaistas antrasis susitikimas. Jame "Energija - Geležinis Vilkas" ir vėl šventė pergalę. Šįsyk elektrėniškiai namuose 8:0 sutriuškino "Baltų Ainius", būtent šis klubas ir buvo pranokas pirmajame susitikime. 

Nuo pat rungtynių pradžių "Energija - Geležinis Vilkas" turėjo pranašumą, tačiau mačo pradžioje "baltams" pavyko atsilaikyti. Pirmasis įvartis į jų vartus skriejo tik devintą mačo minutę. Juos į priekį išvedė Patrikas Misiukas, o daugiau įvarčių per pirmąsias 20 minučių pasiekti nepavyko.

Antrąjį kėlinį "Baltų Ainiai" pradėjo susikūrę progą dvigubai kiekybinei persvarai, bet ir vėl jiems surasti progų pasižymėti nepavyko. Tuo tarpu pasibaigus nuobaudos laikui šimtaprocentinę progą gavo Oskaras Oleinikas, tačiau puikų perdavimą gavusiam jaunajam Elektrėnų klubo nariui iš dėkingos situacijos nepavyko pasiųsti ritulio į tuščius vartus. Netrukus "Energija – Geležinis Vilkas" surengė greitą išpuolį dviese prieš vieną, bet toli vartus palikęs K. Pranckietis sugebėjo sustabdyti varžovų ataką dar prieš varžovams atliekant metimą į vartus.

Įpusėjus rungtynėms savo meistriškumą pademonstravo Donatas Kumeliauskas. Vienas iš "Energijos – Geležinio Vilko" puolimo lyderių ilgai nesiskyrė su rituliu, kol galiausiai atsidūręs pavojingoje zonoje netoli vartų galingu šūviu nepaliko jokių vilčių varžovams (29:06, rez. perd. Dino Mukovozas, Timonas Mažulis). Po praleisto įvarčio "Baltų Ainiai" pirmą kartą rungtynėse pažeidė taisykles, o savosios progos Elektrėnų atstovai nepraleido: Aurimas Gaidauskas metimu iš toli trečią kartą rungtynėse įveikė oponentų vartininką (31:15, rez. perd. E. Boroška, P. Misiukas).

Du skaudžius smūgius gavusiems „Baltų Ainių“ nariams vis sunkiau sekėsi stabdyti oponentų atakas, o netrukus vienu metu ant nubaustųjų suolelio iš karto sėdosi du kauniečių nariai. Nors jiems pavyko atsilaikyti beveik visą nuobaudos laiką, tiksint paskutinėms mažumos sekundėms Andrius Židkovas surado plyšį priešininkų gynyboje ir tiksliu metimu dar kartą nubaudė varžovus (33:53, rez. perd. E. Boroška, Dominykas Motiejūnas).

Netrukus Kauno klubui dar kartą teko žaisti be vieno aikštės žaidėjo, o P. Misiukas nepaisydamas to, jog iš pradžių nesugebėjo pataikyti į ritulį, krisdamas sugebėjo nukreipti ritulį į vartus (34:35, rez. perd. A. Gaidauskas, E. Boroška). Trečio kėlinio starte D. Kumeliauskas sudrebino vartų skersinį, bet be savo antrojo įvarčio jis neliko: po kelių minučių kiekybinio pranašumo metu jam beliko iš labai arti pasiųsti ritulį į tuščius vartus po puikaus D. Mukovozo perdavimo (46:15, rez. perd. R. Aliukonis, D. Mukovozas). Vos po daugiau nei minutės pasižymėjo ir jauniausias „Energijos – Geležinio Vilko“ penketukas, kai tiksliai ataką užbaigė Rojus Plepys (47:58, rez. perd. Karolis Fedorovičius).

Per likusį mačo laiką savo pirmąjį sezono įvartį pelnė ir tikslų bei savalaikį komandos draugo perdavimą išnaudojęs Dominykas Motiejūnas (54:05, rez. perd. D. Kumeliauskas, D. Mukovozas), o A. Židkovas pataikė į virpstą.

Stebėkite rungtynių vaizdo įrašą: