Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse užtikrintą pergalę iškovojo „Energija – Geležinis Vilkas“.

Sekmadienį Elektrėnų derbyje „Energija – Geležinis Vilkas“ 7:1 nugalėjo „Energiją Hockey – HC Klaipėdą“. Dar ryškesnė nugalėtojų persvara buvo pagal atliktus metimus: juos nugalėtojai atliko daugiau nei aštuonis kartus dažniau nei jų oponentai (57 prieš 7).

Pirmajame kėlinyje kone visą laiką komandos leido prie „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ vartų, tačiau ten užtikrintai darbavosi Maksimas Ponomarenko atrėmęs visus oponentų bandymus per pirmąsias 20 minučių. Tuo tarpu šio vartininko komandos draugams surasti kelių prie „Energijos – Geležinio Vilko“ vartų sekėsi gerokai sunkiau – per pirmąjį kėlinį jie atliko viso labo vieną metimą.

Pramušti oponentų vartininką „Energijai – Geležiniam Vilkui“ pavyko antrojo kėlinio pradžioje, kai varžovai užsidirbo 2+2 nuobaudą. Metimu atbula ranka ritulį į vartus pasiuntė Rapolas Marcinkevičius (23:00, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Edgaras Rybakovas).

Antrasis „Energijos – Geležinio Vilko“ įvartis krito ir vėl šiai komandai gavus progą realizuoti daugumą. Metimą iš tolimos distancijos atliko Dominykas Motiejūnas, o ritulio skriejimo kryptį paskutinę akimirką pakeitė R. Marcinkevičius (31:09, rez. perd. D. Motiejūnas, E. Rybakovas).

Netrukus savo įgūdžius puolime dar kartą šiame sezone pademonstravo Aurimas Gaidauskas. Gynėjas po prasiveržimo ir tikslaus metimo pelnė jau 6 įvartį šiame sezone (32:59, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Timonas Mažulis).

Trečiajame kėlinyje į „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ vartus stojo Nikita Kuzminovas, bet jo debiutas Lietuvos čempionate prasidėjo nesėkmingai. Jau pirmosios atakos metu 18-metį įveikė Edvinas Boroška (40:31, rez. perd. A. Gaidauskas, Eduardas Zakharchenko), o netrukus iš arti pasižymėjo ir Justinas Vėželis (41:59, rez. perd. E. Rybakovas, R. Marcinkevičius).

Varžovams įgijus solidžią persvarą sėkmingą ataką surengė ir „Energija Hockey – HC Klaipėda“. Denisas Kuzminovas perėmęs ritulį nučiuožė iki varžovų vartų, kur perdavimą iš jo gavęs Anatolijus Sedura nepagailėjo ritulio Timurui Muginovui, kuris iš dėkingos situacijos pasiuntė ritulį į vartus (44:51, rez. perd. D. Kuzminovas, A. Sedura).

Likus žaisti kiek daugiau nei 11 minučių į „Energijos – Geležinio Vilko“ vartus stojo penkiolikmetis Albertas Grinevičius, kurio debiutas Lietuvos čempionate baigėsi išvengus didesnių išbandymų. Tuo tarpu jo kolegai kitoje aikštės pusėje per šį laiką dar teko dukart traukti ritulį iš savo vartų. Pasižymėjo Karolis Krasilnikovas (56:27, rez. perd. E. Rybakovas, J. Vėželis) ir Dino Mukovozas (59:42, rez. perd. Herkus Marcinkevičius, Dmitrijus Rabchukas).