Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Energija – Geležinis Vilkas“ išlygino serijos prieš „Hockey Punks“ rezultatą.

Elektrėnuose atkakliose rungtynėse šeimininkai 3:2 palaužė „pankus“ ir serijoje grąžino lygybę. Po dviejų rungtynių serijos iki trijų pergalių rezultatas lygus – 1:1.

Rungtynių šeimininkai jau penktąją minutę įsiveržė į priekį, kai atakos smaigalyje atsidūręs Karolis Krasilnikovas atidarė įvarčių sąskaitą (04:06, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Edgaras Rybakovas).

„Hockey Punks“ savo atsaką pateikė kėlinio pabaigoje. Įvartį pelnė Povilas Verenis (16:26, rez. perd. Aliaksejus Kuveka, Aivaras Bendžius).

Antrajame kėlinyje „Energija – Geležinis Vilkas“ turėjo puikią progą susigrąžinti pranašumą, bet vienas prieš vartininką pabėgęs K. Krasilnikovas šįkart pataikė į vartininką. Netrukus pavojingą ataką jau surengė pirmą kartą šiame sezone Elektrėnų klubo marškinėlius apsivilkęs Konstantinas Isaevas, bet jam pataikyti į vartus nepavyko.

Po poros minučių „Hockey Punks“ gavo progą daugumai, bet vos jai prasidėjus poziciją pametę „pankai“ leido Mikhailui Evstigneevui pabėgti vienam prieš vartininką, o šios progos rusas neiššvaistė – įvarčiu dar kartą išvedė „Energiją – Geležinį Vilką“ į priekį (32:19, rez. perd. Dmitrijus Rabchukas, Rolandas Aliukonis).

Trečiajame kėlinyje „pankams“ dar kartą pavyko išlyginti rezultatą. Individualų meistriškumą pademonstravo Mauras Baltrukonis (47:08).

Prasidėjus lemiamai rungtynių atkarpai K. Krasilnikovas pasinaudojo tuo, kad varžovų vartininkas suklupo ir apčiuožęs vartus surado progą netrukdomas pasižymėti (52:12, rez. perd. E. Rybakovas, Dominykas Motiejūnas). Netrukus kitoje aikštės pusėje puikią progą turėjo jau „Hockey Punks“, bet metimu įveikti vien vartininko vilniečiams nepavyko: pasiaukojamai sužaidęs ir įspūdingą šuolį atlikęs M. Evstigneevas kūnu blokavo į vartus skriejusį ritulį.

Paskutines dvi minutes vyravo itin atviras žaidimas: savų šansų turėjo abi komandos, kol galiausiai persistengus „Energijos – Geležinio Vilko“ puolėjui Donatui Kumeliauskui, „Hockey Punks“ gavo progą 38 sekundėms dirbtinei dvigubai kiekybinei persvarai: ant suolo sėdosi Simas Baltrūnas, vietą užleidęs šeštam aikštės žaidėjui. Nepaisant to, varžovai „pankams“ taip ir neleido per šį laiką atlikti nė vieno smūgio ir iškovojo pergalę 3:2.