Lietuvos ledo ritulio čempionate antroje pusfinalio serijoje prireiks visų penkių rungtynių. Trečiadienį Elektrėnuose „Energija – Geležinis Vilkas“ po baudinių serijos 2:1 palaužė „Hockey Punks“ ir išlygino tarpusavio serijos santykį. Serijoje iki trijų pergalių viską nulems paskutinis susitikimas: po keturių rungtynių serijoje lygu – 2:2.

Nuo rungtynių pradžios aktyviai rungtynes pradėję „Energijos – Geležinio Vilko“ atstovai rungtynėse pasižymėjo pirmieji. Edvinui Boroškai laimėjus ritulio įmetimą greitą metimą iš toli atlikęs Aurimas Gaidauskas sudrebino vartų virpstą, o rituliui atšokus atgal į aikštę prie jo pirmasis suskubo būtent E. Boroška, kuris nieko nelaukdamas pasiuntė ritulį į Simo Baltrūno ginamus vartus (04:16, rez. perd. A. Gaidauskas).

Savo atsaką po kelių minučių surengė ir „Hockey Punks“, bet jiems iki įvarčio pritrūko sėkmės: šios komandos puolėjas Deividas Kazlauskas sudrebino vartų konstrukciją. Likusią kėlinio dalį vyravo gynybinis ledo ritulys, tačiau kėlinio pabaigoje komandos surado būdų sukurti pavojų prie oponentų vartų. Iš pradžių šeimininkai turėjo puikią progą persvaros padvigubinimui: Karolis Krasilnikovas surado laisvą Donatą Kumeliauską, bet šio metimą sulaikė meistriškumą pademonstravęs S. Baltrūnas.

Kitoje aikštės pusėje žibėjo ir jo kolega Eduardas Zakharčenka per keletą sekundžių atrėmęs vieną Povilo Verenio ir du Aivaro Bendžiaus metimus. Antrojo kėlinio pradžioje „Energija – Geležinis Vilkas“ pirmoji rungtynėse pažeidė taisykles, o gavę progą daugumai, „pankai“ nedelsdami įsitvirtino oponentų zonoje. Kiekybinio pranašumo metu tiek ir varžovų gynėjus, tiek ir vartininką įtikinęs, jog atliks metimą Ilja Želtakovas paskutiniu momentu priėmė sprendimą atiduoti perdavimą visiškai laisvam Povilui Vereniui, o geriausias lygos snaiperis pasinaudojęs laisve pasiuntė ritulį į vartus (27:01, rez. perd. I. Želtakovas, Jaunius Jasinevičius).

Trečiasis kėlinys startavo „Energijos – Geležinio Vilko“ dauguma, kurios metu itin pavojingą metimą atliko K. Krasilnikovas, bet įvarčio jam pelnyti nepavyko. Netrukus šeimininkai užsidirbo dar vieną progą daugumai, bet ir šį kartą įvarčio pelnyti jiems nepavyko. Trečiajam kėliniui artėjant prie pabaigos savo šansų daugumoje turėjo jau „pankai“, kurie dar vieną puikią progą susikūrė ir tiksint paskutinėms trečiojo lygio akimirkoms, bet daugiau įvarčių per pagrindinį laiką pelnyta nebuvo. Pratęsimą aktyviau pradėjo „Energija – Geležinis Vilkas“, bet savųjų šansų jiems išnaudoti nepavyko.

Tuo tarpu paskutinių pratęsimo minučių metu abi komandos turėjo ne vieną galimybę užbaigti rungtynes įvarčiu, bet abejų komandų vartininkai sužaidė nepriekaištingai ir nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos.

Baudinių serijoje nė vienam iš keturių „Hockey Punks“ žaidėjų nepavyko įveikti E. Zakharčenkos, o „Energijos – Geležinio Vilko“ komandoje tikslūs Dmitrijaus Rabchuko ir Timono Mažulio metimai atnešė pergalę šeimininkams. Penktosios ir lemiamos serijos rungtynės įvyks šeštadienį 15:00 val. Vilniaus „Pramogų“ arenoje.