Ketvirtadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) antrą kartą per tris dienas daugkartinė čempionė Elektrėnų „Energija“ nugalėjo Vilniaus „Geležinį vilką“.

Antradienį elektrėniškiai pergalę šventė rezultatu 6:0, o šį kartą varžovus nugalėjo rezultatu 4:1 (0:0, 2:0, 2:1). Ši „Energijos“ pergalė reiškė, kad iki reguliariojo sezono pabaigos likus šiek tiek daugiau nei mėnesiui, trečioje vietoje esanti Vilniaus „Hockey Punks“ ekipa jau nebeturi net teorinių galimybių pakilti į pirmą poziciją.

„Geležinį vilkas“ ir toliau lieka paskutinis, ketvrtas.

Plačiau apie rungtynes:

Pirmame kėlinyje komandos prasižnegė po du kartus, tačiau nei viena neišnaudojo kiekybinės persvaros. Visgi elektrėniečiai buvo kur kas aktyvesni ir laimėjo pagal smūgius į vartus (16-9) bei pagal įmetimus (10-3).

Nors rezultatas nesikeitė beveik 35 minutes, tačiau „Energija“ dažnai buvo žingsniu priekyje. Kėliniui artėjant į pabaigą suspindėjo Andrius Židkovas (35:53 ir 39:59), kuris iš pradžių įmušė įvartį nepatogia ranka, o paskutinę kėlinio sekundę įrideno ritulį į Martino Petiulio ginamus vartus paskutinę kėlinio sekundę.

Trečiąjį kėlinį fantastišku smūgiu nuo mėlynos linijos pradėjo Rolandas Aliukonis (40:19, rez. perd. Deividas Kazlauskas ir Mantas Marcinkevičius) bei padidino elektrėniškių persvarą iki trijų - 3:0.

Vėliau „Energija“ tris kartus žaidė mažumoje, tačiau vilniečiams įvarčio įmušti nepavyko. Visgi be taškų „Geležinis vilkas“ neliko, kai 53-ią susitikimo minutę septintuoju sezono įvarčiu pasižymėjo Edvinas Boroška (52:01, rez. perd. Tomašas Krukovski) - 1:3.

Rungtynių pabaigoje puikų pasirodymą šiose rungtynėse užbaigė A.Židkovas (57:02, rez. perd. Aurimas Gaidauskas), kuris smūgiu iš vidutinio nuotolio įmušė trečią savo įvartį - 4:1.

„Energija“ atliko 43 smūgius į vartus bei užsidirbo 14 baudos minučių, tuo tarpu „Geležinis vilkas“ smūgiavo 24 kartus ir buvo nubausti 12 baudos minučių.