Itin galinga pergalę savo pasirodymą naujajame TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato sezone pradėjo Elektrėnų "Energijos" komanda. Elektrėnišiai išvykoje net 10:2 (3:0, 1:1, 6:1) sutriuškino "LTeam Select" komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė per dvi dienas.

Svečiai itin galingai pradėjo rungtynes ir sužaidus vos penkias minutes jau turėjo trijų įvarčių pranašumą. Vėliau žaidimas kiek aprimo, tačiau antrą įvarčių bangą "Energija" surengė trečio kėlinio pradžioje, kai galutinai sužlugdė oponentų viltis pakovoti bent jau dėl pratęsimo.

Nugalėtojams po 3 įvrarčius pelnė Egidijus Binkulis ir Karolis Krasilnikovas, po sykį pasižymėjo Avgustinas Silinas, Donatas Kumeliauskas, Andrėjus Beznosovas ir Herkus Marcinkevičius. Abiejų "LTeam Select" įvarčių autorius - Ernestas Misiukas.