Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) dar vieną lengvą pergalę iškovojo čempionės titulą ginanti Elektrėnų „Energijos“ ekipa. Pirmenybių lyderė svečiuose 6:0 (3:0, 3:0, 0:0) pranoko Vilniaus „Hockey Punks“ klubą ir tapo pirmąją komandą šį sezoną rungtynėse nepraleidusia nei vieno įvarčio.

Tai buvo trečiasis ekipų tarpusavio susitikimas šį sezoną. Pirmajame mače Vilniuje „Energija“ nugalėjo 5:3, tuo tarpu Elektrėnuose buvo užfiksuota bene didžiausia šio sezono sensacija – „pankai“ sugebėjo įveikti „Energija“ rezultatu 3:1. Tai buvo vienintelis „Energijos“ pralaimėjimas šį sezoną.

Kitą mačą šios ekipos ir vėl žais tarpusavyje. Lapkričio 29 dieną jos susitiks Elektrėnuose.

PO 9 turų „Energija“ su 24 taškais yra čempionato lyderė, tuo tarpu „Hockey Punks“ su 8 taškais rikiuojasi trečioje pozicijoje.

Plačiau apie rungtynes:

Geresnės rungtynių pradžios „Energija" ir negalėjo tikėtis: jau ketvirtą susitikimo minutę Donatas Vitte iščiuožė iš už vartų ir pamėgino įgrūsti ritulį į artimąjį kampą ir nors Simui Baltrūnui pavyko šį bandymą atremti, tačiau ritulys nepastebimai nuskriejo Rolandui Aliukoniui (3:31, rez. perd. D.Vitte), kuris įmušė įvartį į visiškai nesaugomus vartus (1:0).

Vos po 56 sekundžių Mauras Baltrukonis (4:27, rez. perd. Andrius Židkovas ir Artūras Katulis) fantastišku smūgiu iš arti į viršutinį tolimąjį vartų kampą nuginklavo S.Baltrūną, o dar po 1 min. 20 sek. Konstantinas Isajevas (5:47, rez. perd. Dmitrijus Beliakovas ir A.Židkovas) itin stipriu smūgiu iš vidutinio atstumo įmušė ir trečią įvartį į „Hockey Punks" vartus.
 
Per 2 min. 16 sek. tris įvarčius įmušusi „Energija" pasiuntė į gilų nokdauną šeimininkus ir toliau dominavo aikštelėje, tačiau daugiau pirmame kėlinyje nepasižymėjo.
 
Antrąjį kėlinį „Energija" vėl pradėjo galingai. „Hockey Punks" komandos žaidėjas Ernestas Trukšnys pažeidė taisykles, o tuo pasinaudojo A.Katulis (22:10), kuris stipriu smūgiu iš vidutinio atstumo įmušė aštuntą savo sezono įvartį bei padidino „Energijos" pranašumą iki keturių - 4:0.
 
Po kelių minučių ant nubaustųjų žaidėjų suolelio sėdo Laisvydas Kudrevičius, o tuo pasinaudojo jaunasis Titas Milašius (24:37, rez. perd. D.Beliakovas), kuris sulaukė perdavimo į priešvartį bei įmušė penktą svečių bei pirmąjį savo sezono įvartį - 5:0.
 
Kėliniui įpusėjus „Energijos" pranašumą dar kartą padidino Deividas Kazlauskas (33:31, rez. perd. Dovydas Kulevičius ir D.Vitte), kuris įmušė devintą savo sezono įvartį (6:0).
 
Trečiojo kėlinio viduryje į muštynes įsivėlė Modestas Kartenis ir Donatas Vitte, kurių ilgą laiką negalėjo išskirti ne tik komandos draugai, bet ir teisėjai. Po muštynių medikų pagalbos prireikė M.Karteniui, kuriam buvo pralietas kraujas. Už šias muštynes D.Vitte buvo nubaustas 2+10 baudos minutėmis bei 2 minutėmis už pralietą kraują, 2 minutes gavo ir D.Kazlauskas bei tiek pat - M.Kartenis.
 
Visgi kiekybinės persvaros „Hockey Punks" išnaudoti nepavyko ir „Energija" šiose rungtynėse išliko nepraleidusi nei vieno įvarčio.
 
„Energija" atliko kur kas daugiau smūgių į vartus (52 prieš 22).
 
„Energijos" vartus visas rungtynes gynė M.Ponomarenko, o „Hockey Punks" - S.Baltrūnas.
 
„Energijos" gretose pirmąsias sezono rungtynes sužaidė gynėjas Lukas Jonuška, o vartininkas Maksimas Ponomarenko į sudėtį po traumos sugrįžo praėjus beveik dviem mėnesiams.

Rungtynių video: