Ketvirtadienį į Elektrėnų ledo arena sugrįžta didysis Lietuvos ledo ritulio čempionatas, kuriame šį kartą susikaus daugkartinė šalies čempionė Elektrėnų „Energija“ (2/0) bei Vilniaus „Geležinio vilko“ (1/1) ekipa.
 
Elektrėniškiai jau sezono pradžioje įrodė, kad kalbos apie padidėjusią intrigą Lietuvos čempionate kol kas lieka tik kalbomis: „Energija“ iš pradžių namuose 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) įveikė aukščiausius tikslus keliančią „Kaunas Hockey“ komandą, o vėliau tuos pačius kauniečius svečiuose nugalėjo 4:2 (0:0, 2:1, 2:1).
 
Tuo tarpu „Geležinis vilkas“ sezono pradžioje žaidė dvejas rungtynes su Vilniaus „Hockey Punks“ ekipa, kuriose abi komandos pasidalino po pergalę. Pirmose rungtynėse „Geležinis vilkas“ „pankus“ įveikė 5:3 (1:0, 1:3, 3:0), tačiau antrame susitikime pralaimėjo 4:6 (0:0, 2:2, 4:2).
 
Sprendžiant iš pirmųjų mačų, Elektrėnuose galime tikėtis rezultatyvios kovos. „Energijai“ svarbiausia bus sustabdyti smogiamąjį „Geležinio vilko“ trejetą - Dominyką BisturįEdviną Borošką bei Deividą Četvertaką, kurie per pirmąsias dvejas rungtynes bendrai įmušė penkis įvarčius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.
 
Nors „Energiją“ šiame sezone papildė gerai lietuviams žinomi legionieriai iš Baltarusijos Konstantinas Isajevas ir Dmitrijus Beliakovas, tačiau į priekį komandą sezono pradžioje vedė Lietuvos žaidėjų desantas - Dovydas Kulevičius (1 įvartis), Artūras Katulis (2 įvarčiai), Mauras Baltrukonis (3 įvarčiai), Mantas Marcinekvičius (1 įvartis), Deividas Kazlauskas (1 įvartis) ir Karolis Kubilius (1 įvartis).
 
Nemažai progų aikštelėje pasireikšti sulaukia ir jaunieji „Energijos“ žaidėjai: 17-mečiai Karolis ŠumskasEimantas SteponavičiusTitas Milašius ir Vainius Jankauskas bei 18-metis Rokas Arbačiauskas.
Kaip teigė E.Steponavičius, po paskutinių rungtynių treniruotėse daug dėmesio buvo skiriama žaidimui daugumoje, kurią šį sezoną per dvejas rungtynes pavyko realizuoti tris kartus.
 
„Po paskutinių rungtynių labiausiai orientavomės į žaidimą daugumoje, nes norime padidinti savo rezultatyvumą šioje srityje. Per rungtynes nemažai laiko varžovai sėdi ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, todėl tuo reikia pasinaudoti“, - kalbėjo E.Steponavičius.
 
Jaunasis ledo ritulininkas praėjusį sezoną taip pat praleido „Energijos“ gretose bei žaidė ne tik Lietuvos čempionate, tačiau ir Baltarusijos aukščiausioje lygoje, kur per 23 rungtynes įmušė 4 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Šiame sezone rungtynių skaičius gerokai sumažėjo, tačiau daugiau laiko liko treniruotėms.
 
„Kaip jaunam žaidėjui norėtųsi daugiau rungtynių, tačiau turime tai, ką turime. Praėjusį sezoną, kai komanda viso sužaidė 77 rungtynes, tai jų buvo tikrai per daug, nes nebūdavo laiko nei treniruotėse padirbėti taktiškai, nei tinkamai pailsėti bei atgauti jėgas, todėl tai atsiliepė Baltarusijos čempionato rezultatuose. Dabar komanda susikoncentravusi į vieną dalyką - nepralaimėti nei vienerių rungtynių“.
 
Nors pirmose čempionato rungtynėse „Energija“ sulaukė gausaus sirgalių būrio tribūnose, tačiau elektrėniškiai atrodė santūresni už varžovus iš Kauno. E.Steponavičiaus teigimu, audringesnis žiūrovų palaikymas padėtų komandai kur kas lengviau siekti pergalių bei džiuginti žiūrovus emocingesniu ledo rituliu.
 
„Norėtųsi audringesnio ir didesnio palaikymo iš sirgalių pusės, kad jie visada nebijotų emocingiau reaguoti į kiekvieną teigiamą komandos momentą, nes tada žaidėjas automatiškai jaučiasi užtikrinčiau ir pats kur kas labiau užsiveda. Visų nekantriai laukiu ketvirtadienį ledo arenoje, kur sirgaliams stengsimės padovanoti dar vieną pergalę“, - kalbėjo E.Steponavičius.
 
„Energijos“ ir „Geležinio vilko“ rungtynės vyks spalio 4-ą dieną 20:00 val., o bilietus į susitikimą galite įsigyti tiketa.lt portale arba kasoje prieš prasidedant rungtynėms.