Antradienį Lietuvos ledo ritulio čempionate pastiprinimo sulaukusi daugkartinė čempionė Elektrėnų „Energija" (9-2) namuose 6:0 (2:0, 1:0, 3:0) nepasigailėjo Vilniaus „Geležinio vilko" (1-9) ledo ritulininkų.
 
Prie „Energijos" prisijungė legionieriai vartininkas Maksimas Ponomarenko, tris įvarčius šiose rungtynėse pelnęs puolėjas Konstantinas Isajevas bei sunkią traumą išsigydęs Lukas Jonuška.
 
Tai jau antras kartas šiame sezone, kai „Energija" per rungtynes nepraleidžia nei vieno įvarčio. Lygiai prieš du mėnesius Vilniuje vykusiose rungtynėse „Energija" taip pat 6:0 nugalėjo „Hockey Punks" ekipą, o tada vartus taip pat saugojo M.Ponomarenko.
 
„Energija" rungtynes pradėjo gana užtikrintai ir dažnai atakavo varžovų vartus. Pirmuoju įvarčiu elektrėniečiai džiaugtis galėjo jau dešimtą susitikimo minutę, kai pasižymėjo Andrius Židkovas (9:22, rez. perd. Konstantinas Isajevas).
 
Po mažiau nei trijų minučių penktą sezono įvartį įmušė ir po dviejų mėnesių pertraukos prie komandos prisijungęs K.Isajevas (11:38, rez. perd. A.Židkovas ir Mauras Baltrukonis) bei padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų - 2:0.
 
Antrame kėlinyje „Energijai" nesisekė susitvarkyti su baudos minutėmis ir kietai žaidę elektrėniečiai buvo pašalinti net septynis kartus (14 baudos minučių). Visgi nei vieno, nei dviejų žaidėjų daugumos „Geležiniui vilkui" išnaudoti nepavyko, o retu atveju, kai „Energija" žaidė visos sudėties, vienas prieš vartininką iščiuožė Donatas Vitte (32:04, rez. perd. R.Aliukonis) bei padidino šeimininkų pranašumą iki trijų - 3:0.
 
Trečiame kėlinyje šeimininkai toliau rezgė pavojingas atakas, o pačioje kėlinio pradžioje mažumoje įvartį pelnė K.Isajevas (41:06, rez. perd. R.Aliukonis).
 
Netrukus K.Isajevas (44:59, rez. perd. Justinas Vėželis) pasiekė ir „hat-trick'ą", kai sėkmingai išnaudojo daugumą - 5:0.
 
Rungtynėms artėjant link pabaigos gražų įvartį iš toli pelnė Andrius Židkovas (53:04, rez. perd. Mauras Baltrukonis).
 
„Energija" šiose rungtynėse atliko 39 smūgius į vartus ir buvo nubausta 22 baudos minutėmis, tuo tarpu „Geležinis vilkas" atliko 23 smūgių į vartus ir užsidirbo 8 baudos minutes.
 
„Energija" šiame sezone du kartus pralaimėjo tik Vilniaus „Hockey Punks" ekipai, tuo tarpu „Geležinis vilkas" vienintelę savo pergalę iškovojo būtent prieš tą pačią „Hockey Punks" ekipą.
 
Šiame sezone „Energija" ir „Geležinis vilkas" tarpusavyje iki šiol jau žaidė tris kartus, o visose rungtynėse pergales iškovojo elektrėniečiai - 6:3, 12:2 ir 6:3.
 
Kitas rungtynes sausio 24-ą dieną Elektrėnų ledo arenoje tarpusavyje vėl žais „Energijos" ir „Geležinio vilko" ledo ritulininkai.

Rungtynių apžvalga: