Į pergalių kelią po netikėto pralaimėjo Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) grįžo titulą ginanti Elektrėnų „Energijos ekipa“. Ji savo aikštelėje net 12:2 (3:0, 5:1, 4:1) sutriuškino Vilniaus „Geležinį Vilką“.

Tai buvo trečioji šių komandų akistata šį sezoną ir pirmuosiuose dviejuose susitikimuose pergales šventė „Energija“ – 6:3 ir 10:2.

Po šio mačo „Energija“ su 18 taškų užtikrintai pirmauja pirmenybėse, tuo tarpu „Geležinis Vilkas“ lieka su 3 taškais ir čempionato turnyrinėje lentelėje rikiuojasi paskutinis – ketvirtas.

Įdomus epizodas buvo užfiksuotas mačo pabaigoje. Sužaidus beveik 55 min. šeimininkų vartininkas Nerijus Dauksevičius sutrukdė varžovui atlikti smūgį, jis susidūrė su vilniečių atstovu Augustinu Silinu, o tuomet tarp žaidėjų kilo muštynės. Galiausiai dėl nesportinio elgesio N. Dauksevičius buvo išvarytas iš aikštės, o vartininko poziciją užėmė puolėjas Dovydas Kulevičius - jam pavyko nepraleisti įvarčio.

Apie rungtynes:

Mačo tempą nuo pat rungtynių pradžios diktavo „Energija“. Šeimininkai į priekį išsiveržė jau šeštąją minutę, kai pasižymėjo Donatas Vitte (5:33, rez.perd. D. Kulevičius ir Deividas Kazlauskas). Ilgai nereikėjo laukti ir antrojo įvarčio – aštuntąją mačo minutę D. Kulevičius padvigubino rezultatą (7:25, rez. perd. Aurimas Gaidauskas). Kėliniui artėjant į pabaigą dar vieną įvartį Elektrėnų ekipai pelnė Artūras Katulis (16:10, rez. perd. A.Gaidauskas).

Antrame kėlinyje „Energija“ pasižymėjo net penkis sykius – įvarius pelnė D. Kazlauskas (21:16, rez. perd. D. Kulevičius, A. Gaidauskas ir 39:20, rez. perd. D. Kulevičius ir Rolandas Aliukonis), A. Katulis (26:41, rez. perd. M. Baltrukonis ir Justas Steponaitis), Andrius Židkovas (32:24) ir Dalius Vaiciukevičius (39:45, rez. perd. Rokas Arbačiauskas ir Nojus Ašmonas).

Tuo tarpu pirmąjį garbės įvartį Vilniaus klubui pelnė Edvinas Boroška (25:08, rez. perd. Deividas Četvertakas ir Dominykas Bisturys).

„Geležinis Vilkas“ sėkmingai startavo trečiajame kėlinyje, kai pasižymėjo Kajus Černiauskas (42:32, rez. perd. Arnas Misiukas), tačiau po šio momento ir vėl sekė šeimininkų dominavimas. Čempionų gretose trečiajame kėlinyje įvartį pelnė D. Kazlauskas (46:57, rez. perd. A. Gaidauskas ir D. Vitte), A.Gaidauskas (47:07, rez. perd. D. Kulevičius ir D. Vitte), A.Katulis (48:02, rez. perd. M. Baltrukonis ir A. Židkovas) bei D. Vitte (58:25, rez. perd. R. Aliukonis ir A. Gaidauskas).