Antrą pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos ledo ritulio čempionate pasiekė Elektrėnų "Energija". Ji savo arenoje 8:4 (1:3, 4:0, 3:1) pranoko pirmąjį mačą sužaidusią "HC Klaipėda" komandą.

Tiesa, visgi po mačo buvo nuspręsta svečiams įskaityti techninį pralaimėjimą. Kaip neoficiali to priežastis yra įvardijami netvarkingi vieno iš Klaipėdos žaidėjų dokumentai. Šiuo metu laukiama oficialaus Lietuvos čempionato rengėjų išaiškinimo.

Pirmąjį mačo įvartį ašuntą mačo minutę pelnė ir svečius į priekį išvedė Ilja Bastrykinas. Rezultatas nesikeitė apie aštuonias minutes, tačiau tuomet rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Jaromiras Davidas Šusterovas (1:1). Visgi, panašu, jog tai svečių nesutrikdė - priešpaskutinę kėlinio minutę įvartį mušė Pavelas Bykovas, o paskutinę Michailas Jevstgnejevas ir po pirmųjų 20 minučių komandas skyrė du įvarčiai (1:3).

Ilgai išlaikyti pranašumo klaipėdiečiams nepavyko. Antrą antro kėlinio minutę pasižymėjo Donatas Kumeliauskas, trečią - Avgustinas Silinas ir rezultatas vėl buvo lygus (3:3). Antroje antro kėlinio pusėje "Energijai" įvarčius pelnė Andrejus Beznosovas ir Egidijus Binkulis, tad prieš lemiamą kėlinį dviejų įvarčių persvarą jau turėjo šeimininkai (5:3).

Vos tik prasidėjus trečiajam kėliniui skirtumą iki minimalaus sušvelnino Sergėjus Smurovas (5:4), bet tuomet "Energija" pasiekė dar tris įvarčius ir įsirašė antrą pergalę (pasižymėjo Aurimas Gaidauskas, Karolis Krasilnikovas ir Dmitrijus Rabchukas).