Šeštadienį Elektrėnuose įvyko, kol kas, svarbiausios šio sezono Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės, kurios savo drama ir įtampa iki pat finalinės sirenos tikrai nenuvylė rungtynes stebėjusių gerbėjų.

Elektrėnų ledo rūmuose dėl vietos finale tiesiogiai kovojančios „Energijos“ ir „Kaunas City“ komandos antrą kartą šią savaitę surėmė pečius kovoje dėl pergalės. Paskutinę rungtynių minutę dar atsilikinėjusi „Energijos“ komanda sugebėjo išsigelbėti išplėšdama pratęsimą, o triumfavę baudinių serijoje iškovojo itin svarbią pergalę 4:3.

Po šios pergalės „Energija“ prieš varžovus iš Kauno jau turi keturių taškų persvarą, bet „Kaunas City“ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei jų oponentai. Atsižvelgus į tai, kad šių komandų dar laukia viena tarpusavio dvikova, kuri įvyks kovo 4 dieną Elektrėnuose, kauniečiai vis dar nusitiestų sau garantuotą kelią į finalą per pagrindinį laiką laimėdami visus keturis susitikimus. Tuo tarpu „Energijai“ kelią į finalą dabar gali atnešti tiek ir jų pačių pergalės, tiek ir „Kaunas City“ kluptelėjimai.