Elektrėnų "Energija" pranoko "Kaunas Hockey" ekipą ir triumfavo Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) reguliariajame sezone. Čempionės titulą ginantys elektrėniškiai artimiausius persekiotojus savo arenoje pranoko 3:1 (0:1, 1:0, 2:0).

Tai buvo jau penktasis komandų tarpusavio mačas, o "Energija" nugalėjo ketvirtą sykį. Dar vienas susitikimas tarp šių klubų vyks vasario 28 dieną, tiesa komandos grumsis tik dėl garbės.

Pirmąją vietą užsitikrinusi "Energija" pusfinalyje grumsis su Vilniaus "Geležiniu Vilku", tuo tarpu "Kaunas Hockey" kelyje į finalą egzaminuos kitą sostinės ekipą "Hockey Punks".

Plačiau apie rungtynes:

Aštuntą mačo minutę kauniečiai sugebėjo išnaudoti įgytą kiekybinį pranašumą ir išsiveržė į priekį. Įvartį svečiams pelnė Vytautas Jagelavičius (7:25, rez. perd. Jonas Stephanssonas ir Petras Nausėda).

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje atsiliekantys šeimininkai jungė aukštesnę pavarą, kuri prasidėjus antrajam kėliniui galiausiai davė rezultatą - Andrius Židkovas išlygino rezultatą (24:33, rez. perd. Dmitrjus Beliakovas).

Trečiajame kėlinyje ekipos demonstravo gražų, puolimu pagrįsta žaidimą, tačiau pramušti varžovų gynybos nesisekė nei vieniems, nei kitiems. Visgi, pats susitikimo galas kur kas sėkmingiau susiklostė "Energijai". 57-ą minutę Donatas Vitte pasižymėjo jo komandai net žaidžiant mažumoje (56:32, rez. perd. Mauras Baltrukonis), o kai išsigelbėti siekę kauniečiai vartininką pakeitė šeštuoju žaidėju taiklų smūgį atliko ir Konstantinas Isaevas (59:13) - 3:1.