Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) be kluptelėjimų ir toliau žengia Elektrėnų „Energija“ (4-0).  Ji Vilniaus „Pramogų arenoje“ 10:2 (2:0, 4:1, 4:1) sutraiškė vietos „Geležinio Vilko“ (2-2) ir įsirašė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

Tai buvo didžiausiu skirtumu laimėtas mačas šių metų Lietuvos čempionate. Primename, jog praėjusią savaitę „Kaunas Hockey“ namuose 9:2 pranoko Vilniaus „Hockey Punks“.

Po šio mačo „Energija“ dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje (12 tšk.), tuo tarpu „Geležinis Vilkas“ su 3 taškais išlieka paskutinėje – ketvirtojoje pozicijoje.

Apie rungtynes:

Pirmasis įvartis šiame mače buvo pelnytas sužaidus daugiau nei 13 minučių. Ketvirtą sykį pirmenybėse pasižymėjo „Energijos“ kapitonas Artūras Katulis (13:44, rez. perd. Konstantinas Isajevas ir Dmitrijus Beliakovas). Dar pirmajame kėlinyje „Energijos“ pranašumą padvigubino K. Isajevas (17:05, rez. perd. D.Beliakovas ir Andrius Židkovas).

Antrajame kėlinyje „Energijos“ žaidėjai atsakė į visus šiame mače dar kilusius klausimus. Pirmiausia pasižymėjo Andrius Židkovas (25:31, rez. perd. A.Katulis), vėliau prie varžovų triuškinimo prisidėjo Mauras Baltrukonis (30:06), Donatas Vitte (32:26, rez. perd. Dalius Vaiciukevičius ir Mantas Marcinkevičius) ir antrąjį įvartį mušęs K.Isajevas (36:33, rez. perd. A.Katulis ir D.Beliakovas).

Antrajam kėliniui einant į pabaigą Dominykas Bisturys (37:36) pademonstravo individualų meistriškumą ir pelnė garbės įvartį namų komandai.

Trečiame kėlinyje „Energija“ nemažino apsukų puolime ir pelniusi dar keturis įvarčius sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Pirmuosius savo įvarčius sezone pelnė Justas Steponaitis (43:27, rez. perd. Dovydas Kulevičius), Rolandas Aliukonis (51:58, rez. perd. D.Kulevičius) ir Vainius Jankauskas (56:54, rez. perd. A.Katulis). Be jų paskutiniame kėlinyje įvartį taip pat mušė ir Deividas Kazlauskas (53:27, rez. perd. A.Katulis).

„Geležinio vilko“ ekipai dar vieną paguodos įvartį pelnė Edvinas Boroška (46:28, rez. perd. D.Bisturys ir D.Četvertakas).