Ketvirtadienį Elektrėnų ledo arenoje bus sužaistas paskutinis šeštojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turas, po kurio visos keturios komandos viena su kita bus sužaidusios po dvejas rungtynes.
 
Nei karto per penkis mačus nepralaimėjusi daugkartinė šalies čempionė Elektrėnų „Energija“ (5/0) nuo 20:00 val. susikaus su Vilniaus „Hockey Punks“ (2/3) ledo ritulininkais.
 
Prieš savaitę Vilniuje vykusiame susitikime „Energija“ 5:3 įveikė vilniečius ir dar labiau įtvirtino savo poziciją turnyrinės lentelės viršūnėje.
 
Prie „Energijos“ neseniai prisijungė 21-erių metų Donatas Vitte, kuris per dvejas Lietuvos čempionato rungtynes jau spėjo įmušti ir du įvarčius. Nors ledo ritulininkas žaidžia gana sėkmingai, tačiau pats dar nesijaučia įgavęs geriausios sportinės formos.
 
„Jaučiasi, kad pradėjau žaisti ne nuo sezono pradžios. Treniruotės vyksta tik tris kartus per savaitę, todėl labai sunku įsičiuožti“, - atskleidė D.Vitte.
 
Pirmose tarpusavio rungtynėse „Energija“ atliko net 62 smūgius į vartus, tuo tarpu „Hockey Punks“ - vos 14. Nuo elektrėniečių smūgių ne kartą „Hockey Punks“ komandą gelbėjo vartininkas Simas Baltrūnas, kuris yra viena iš didžiausių Vilniaus komandos stiprybių.
 
„Didžiausia jų stiprybė S.Baltrūnas“, - sakė D.Vitte. „Be jo yra taip pat patyrusių žaidėjų, kurie turi sukaupę patirties ir Lietuvos rinktinėje bei „Energijoje“. Silpnybių po vienų rungtynių negalėčiau daug įvardinti, galbūt jiems sunkiau įsitvirtinti zonoje“.
 
D.Vitte taip pat atskleidė ir žaidimo aspektus, ties kuriais šiuo metu daugiausiai treniruotėse dirba „Energijos“ žaidėjai.
 
„Kadangi turime mažai ledo, tai atidirbinėjame išėjimus iš zonos ir žaidimą daugumoje, nes su ja nėra pati geriausia situacija“, - sakė D.Vitte.
 
„Energija“ per 5 rungtynes yra įmušusi 30 įvarčių ir praleidusi tik 12 bei nepraradusi nei vieno taško užtikrintai pirmauja Lietuvos čempionate. Tuo tarpu „Hockey Punks“ po kartą įveikė „Kaunas Hockey“ bei Vilniaus „Geležinį vilką“ ir su 5 taškais žengia trečioje pozicijoje.