Nieko nelemenčiame priešpaskutinio Lietuvos čempionato (NLRL) turo mače pergalę šventė Vilniaus "Geležinis Vilkas". Pastarasis namuose 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) pranoko Kauno "Baltų Ainiai - HC Klaipėda" klubą.

Šis mačas neturėjo jokios reikšmės, kadangi jau kurį laiką aišku, kad "Geležinis Vilkas" reguliariajame sezone užėmė trečią vietą, o naujokai liko paskutiniai ketvirti.

Tiesa, šios komandos žais ir dar vieną mačą reguliariajame sezone. Tai bus šeštasis Kauno klubo šansas iškovoti taškus prieš vilniečius, kadangi kol kas to padaryti nepavyko.

Plačiau apie rungtynes:

Pranašumą Vilniaus klubas įgijo sužaidus vos aštuonioliką sekundžių, o ketvirtą antro kėlinio minutę jau triuškino varžovus 3:0. Kauniečiams po poros minučių pavyko sušvelninti rezultatą, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai rekordinį skirtumą susigrąžino.

46 minutę svečiai dar kartą švelnino skirtumą, bet po nepilnos minutės įvarčiu atsakė ir "Geležinis Vilkas" kuris triumfavo 5:2.