Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienos rungtynės, kuriose netrūko intrigos iki pat paskutinių mačo akimirkų.
 
Elektrėnuose namų mačus žaidžiantis Vilniaus „Geležinis Vilkas“ penktadienį priėmė čempionato debiutantę „Baltų Ainiai – HC Klaipėda“ komandą. Nors būtent ši ekipa pasižymėjo pirmoji, gerokai aktyviau puolime rungtyniavę „vilkai“ galiausiai perlaužė rungtynių rezultatą savo naudai laimėdami rungtynes 2:1 bei įsirašydami pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą šiame sezone.
 
Prieš šias rungtynes „Geležinis Vilkas“ sulaukė papildymo: prie komandos prisijungė ne tik Lietuvos rinktinės narys Patrikas Misiukas, kuris yra vilniečių ledo ritulio mokyklos auklėtinis, tačiau ir trys labiau patyrę žaidėjai. „Energijoje“ pernai žaidę Aurimas Gaidauskas ir Justinas Vėželis sustiprino gynybos grandį, o Andrius Židkovas papildė puolimo pajėgas.
 
Rungtynes aktyviau pradėjo „Geležinio Vilko“ ekipa, tačiau jau pirmu pasirodymu varžovų aikštės pusėje, svečiai sugebėjo sukurti fantastišką progą pasižymėti, bet vilniečiams nusišypsojo sėkmė ir Dovydo Žiūko smūgiuotas ritulys pataikė į virpstą bei į vartus neįskriejo. Kiek vėliau jungtinė Klaipėdos ir Kauno komanda pažeidė taisykles, bet daugumoje „vilkai“ nepasižymėjo, o netrukus prie jų vartų dar kartą kilo pavojus, bet Andrius Poškus tiek pirmuoju, tiek ir pakartotiniu bandymu pasižymėti nesugebėjo.
 
„Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komanda galiausiai susikūrė dar vieną progą, kuri šįkart pavirto įvarčiu. Elvinas Karla atrėmė pirmąjį varžovų metimą, tačiau pirmas prie atšokusio ritulio suskubęs Romanas Šalajevas metimu atbula lazda išvedė savo komandą į priekį (11:02, rez. perd. Anatolijus Sedura, Erminas Gutauskas).
 
Įvartį praleidę sostinės atstovai dar labiau suaktyvino savo žaidimą, tačiau nepaisant gausių metimų skaičiaus, nė vienas iš jų pramušti Luko Jakšio nesugebėjo. Jungtinės komandos vartininkas atrėmė visus 16 varžovų bandymų pasižymėti.
 
Antrajame kėlinyje vaizdas ir vėl buvo panašus – „Geležinis Vilkas“ ir toliau aktyviai spaudė savo varžovus prie jų vartų, o Kauno-Klaipėdos ekipa savo progų ieškojo kontratakose. Dar vieną progą žaisti daugumoje gavę vilniečiai kiekybinės persvaros minučių pabaigoje per kelių sekundžių atkarpą atliko net kelis metimus iš artimos distancijos, bet ir šį kartą įvarčio pasiekti jiems nepavyko.
 
Vis didėjantis spaudimas ir dažnėjančios svečių pražangos galiausiai leido „vilkams“ pasinaudoti viena iš tokių progų, pasižymėjus daugumoje. Įvartį pelnė Justas Fedorovičius (28:32, rez. perd. Andrius Židkovas, Patrikas Misiukas).
 
Pasiektas įvartis suteikė dar daugiau pasitikėjimo „Geležinio Vilko“ atstovams, o atakų kurti jie neatsisakydavo net ir žaisdami mažumoje. Būtent tokioje situacijoje, kai vilniečiai ant ledo turėjo vienu aikštės žaidėju mažiau, žiūrovai išvydo puikų Edvino Boroškos reidą, kai šis įveikė tris varžovų žaidėjus bei atliko perdavimą Andriui Židkovui, kuriam beliko iš kelių metrų pasiųsti ritulį į atsilaisvinusius „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ vartus, bet patyrusiam „vilkų“ naujokui pasinaudoti šimtaprocentine galimybe nepavyko ir jo metimas buvo netikslus.
 
Paskutinę antrojo kėlinio minutę žiūrovai išvydo dar vieną gražų individualų veiksmą, kai netoli vartų varžovą vienas prieš vieną įveikė Arnas Misiukas, kuris savo reidą užbaigė tiksliu metimu iš artimos distancijos (39:20, rez. perd. Nikodemas Numavičius).
 
Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai susikūrė porą porą gerų progų pasižymėti: iš pradžių jų žaidėjai dviese pabėgo prieš vieną varžovą, bet rezultatyviai užbaigti šio išpuolio jie nesugebėjo, o vėliau šios komandos atstovai buvo atsidūrę trys prieš vieną gynėją, tačiau ir vėl sėkmingai atakos užbaigti jiems nepavyko.
 
Nepaisant to, jog ir toliau „Geležinio Vilko“ atstovai stengėsi padvigubinti savo persvarą, ramesnės rungtynių pabaigos jiems užsitikrinti nepavyko ir paskutinę minutę komandas vis dar skyrė vienas įvartis. Tiesa, jos metu E. Karlai padirbėti neteko, o „Baltų Ainiai – HC Klaipėda“ taip ir nepakeitė ir savo vartininko šeštuoju aikštės žaidėju bei galiausiai turėjo pripažinti varžovų persvarą.
 
Kur kas daugiau darbo nei jo kolega turėjęs „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ vartininkas L. Jakšys atrėmė 43 metimus iš 45, o E. Karla sulaikė 11 smūgių iš 12.