Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) lengvą pergalė pasiekė Vilniaus "Geležinio Vilko" klubas. Pastarasis jau trečią kartą šiame sezone pranoko lygos autsaiderius Kauno "Baltų Ainiai - HC Klaipėda". Šįsyk sostinės komanda ivykoje šventė pergalę 6:3 (1:0, 5:1, 0:2).

Nugalėjęs "Geležinis Vilkas" bent trumpam susigrąžino antrą vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu lygos naujokė ir toliau lieka paskutinėje, ketvirtoje pozicijoje.

Šiame mače į priekį sostinės komandą vedė lyderių trejetas – du įvarčius pelnęs ir du rezultatyvius perdavimus pridėjęs Patrikas Misiukas, bei atitinkamai keturis (įvartis ir trys rezultatyvūs perdavimai) bei tris (įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai) rezultatyvumo balus surinkę Edvinas Boroška bei Dominykas Bisturys. Likusius įvarčius „Geležiniui Vilkui“ pelnė Aurimas Gaidauskas ir Oskaras Oleinikas.

„Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ gretose įvarčiais pasižymėjo Simas Bakus, Romanas Šalajevas ir Mantas Marcinkevičius.

Abi ekipos šiame mače ant ledo pasireikšti leido abiem savo vartininkams. Du kėlinius jungtinės ekipos vartus gynė Lukas Jakšys, o svečių komandos vartuose darbavosi Elvinas Karla. Tuo tarpu paskutiniame kėlinyje šios pareigos buvo patikėtos Viliui Ramanauskui ir Kazimierui Juknai.