Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienį „Energijai – Geležiniam Vilkui“ teko patirti dar vieną pralaimėjimą.

Elektrėnuose rungtynių šeimininkai 2:3 nusileido Vilniaus „Hockey Punks“ komandai. Tai buvo antroji vilniečių pergalė tarpusavio susitikimuose, o „Energija – Geležinis Vilkas“ pirmą kartą per šį dešimtmetį Lietuvos čempionate pralaimėjo antrąsias rungtynes iš eilės – prieš tai jie nusileido ir „Kaunas Hockey“ komandai.

Jau antrąją rungtynių minutę Dino Mukovozas atliko aštrų perdavimą link svečių vartų, o ten kovą su gynėju laimėjęs Dmitrijus Rabchukas vienu prisilietimu nukreipė ritulį į „pankų“ vartus (01:56, rez. perd. D. Mukovozas, Gediminas Jadkauskas).

Po pelnyto įvarčio „Energija – Geležinis Vilkas“ ir toliau spaudė savo oponentus, o vilniečiams savo atsakų surasti pavyko kėliniui jau įsibėgėjus. Visgi, iš pradžių vienas prieš vartininką išvestas Dominykas Jurjevas stabdydamas ritulį prarado pusiausvyrą ir tiksliai užbaigti atakos nesugebėjo, o vėliau po Mauro Baltrukonio reido per visą aikštę, jo perdavimu nepavyko pasinaudoti Šarūnui Kuliešiui.

Kėliniui artėjant prie pabaigos puikią galimybę padvigubinti rezultatą turėjo D. Rabchukas, bet iššokus vienam prieš vartininką jam nepavyko įveikti Simo Baltrūno.

Prasidėjus antrajam kėliniui Edvinas Boroška savo prasiveržimu privertė oponentų vartininką S. Baltrūną pamesti jo poziciją bei surado būdų perduoti ritulį šalia vartų buvusiam Donatui Kumeliauskui, kuriam beliko pasiųsti ritulį į vartus (20:56, rez. perd. E. Boroška).

Po šio įvarčio ilgą laiką labiausiai pastebimi buvo vartininkai: Eduardas Zakharchenko sėkmingai gynė „Energijos – Geležinio Vilko“ vartus, o S. Baltrūnas neleido savo oponentams dar labiau padidinti pranašumo.

Situacija aikštėje apsivertė antrojo kėlinio pabaigoje, kuri priklausė svečiams iš Vilniaus. Teigiamą savo komandos bangą pradėjo „Hockey Punks“ atstovas Lukas Manomaitis, po varžovams nemalonaus rikošeto gavęs ritulį netoli vartų ir nieko nelaukdamas pasiuntė jį į vartus (36:34, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius, M. Baltrukonis).

Netrukus „Energijos – Geležinio Vilko“ atstovas Rapolas Marcinkevičius neleistinai sustabdė prieš vartininką iššokusį oponentą, o teisėjai skyrė baudinį. Iniciatyvos „Hockey Punks“ gretose ėmėsi Povilas Verenis, užtikrintai realizuodamas šią situaciją ir išlygindamas rungtynių rezultatą (37:55).

Dviem praleistais įvarčiais „Energijos – Geležinio Vilko“ bėdos nesibaigė – po mažiau nei minutės Aivaras Bendžius laimėjo ritulio įmetimą oponentų zonoje, o P. Verenis vienu prisilietimu galingai iššovė ritulį į elektrėniškių vartus, leisdamas svečiams iš Vilniaus kėlinį užbaigti turint vieno įvarčio pranašumą (38:40, rez. perd. A. Bendžius).

Trečiojo kėlinio pirmoje dalyje „Energijai – Geležiniam Vilkui“ dukart buvo suteikta galimybė žaisti daugumoje, tačiau abu kartus ji baigėsi vos prasidėjus, kai savo pražanga atsakydavo pačios Elektrėnų komandos žaidėjai.

Tirpstant rungtynių laikui „Energijos – Geležinio Vilko“ komandai niekaip nepavykdavo surengti ilgesnio oponentų vartų šturmo. Galiausiai susitikimo pabaigoje gauta pražanga nubraukė ir paskutines šios komandos viltis išsigelbėti, o „Hockey Punks“ užtikrintai ir sėkmingai užbaigė rungtynes antrą kartą sezone įveikdami savo varžovus.