Šeštadienį įvyko Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) mačas tarp dviejų Vilniaus klubų. Tiesa, mačas, kurį formaliai namuose žaidė "Geležinis Vilkas", vyko Elektrėnuose.

Kaip ir buvo prognozuota pergalę šiame mače iškovojo "Hockey Punks" žaidėjai. Jie "Geležinį Vilką" pranoko 5:2 (2:0, 2:0, 1:2).

Po šio susitikimo paaiškėjo galutinė šių ekipų rikiuotė turnyrinėje lentelėje. "Hockey Punks" sezoną tikrai užbaigs trečioje, tuo tarpu "Geležinis Vilkas" - paskutinėje, ketvirtoje vietoje.

Plačiau apie rungtynes:

Pirmajame kėlinyje "svečiams" įvarčius pelnė Šarūnas Kuliešius ir Aleksejus Kuveka, taigi po pirmųjų 20 minučių "pankai" pirmavo 2:0. "Hockey Punks" apetito nemažino ir antrajame mačo kėlinyje - A. Kuveka pasižymėjo dar sykį, be to įvartį pridėjo ir Edgaras Rybakovas (4:0).

Prieš paskutines 20 minučių rungtynių nugalėtojas jau buvo praktiškai aiškus, bet "Geležinis Vilkas" pademonstraco charakterį ir sugebėjo sušvelninti rezultatą - pasižymėjus Deividui Četvertakui ir Dominykui Bisturiui susitikimas baigėsi 4:2.