Trečiose Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalio rungtynėse tarp dviejų Vilniaus komandų "Hockey Punks" pavyko pasiekti revanšą 4:2 prieš antrajame mače po "bulitų" serijos laimėjusius Vilniaus "Geležinis Vilkas" ledo ritulininkus. Ir nors rezultate - dviejų įvarčių pranašumas, susitikimas su užsispyrusiu ir greitu "vilko" jaunimu nebuvo lengvas.

Pasak "Hockey Punks" kapitono Edgaro Rybakovo, pralaimėtas antrasis susitikimas Elektrėnuose leido padaryti išvadas, kad varžovai nesuteiks galimybių poilsiui.

"Prieš varžybas pašnekėjome su komanda, treneris davė užduotis, pasakė, ką blogai darėme. Pagrindinė mūsų problema Elektrėnuose - nerealizuoti momentai. Mes antrose rungtynėse gerai atrodėme. Pažiūrėjome vaizdo medžiagą, pažiūrėjome klaidas, situacijas, kur galėjo būti geriau ir tiek", - ledoritulys.lt teigė trečiajame pusfinalio mače "hattricką" surinkęs E.Rybakovas.

Ilgamečio Lietuvos vyrų ledo rinktinės puolėjo teigimu, "Hockey Punks" rungtyniauja patyrę žaidėjai, todėl išvados padarytos laiku.

"Išeidami ant ledo trečiajam mačui gerai pašnekėjome, vienas kitam į akis pažiūrėjome, ir norėjome, kad komanda laimėtų, kad išnaudotume gaunamas progas", - sakė komandos kapitonas.

Kalbėdamas apie "Geležinio Vilko" žaidėjų atkaklumą ir tai, kad antrasis mačas bei pergalė jiems pridėjo pasitikėjimo, E.Rybakovas pritarė, jog likusios serijos rungtynės nebus lengvos.

"Šios varžybos buvo sunkios. Vos sekundei atsipalaiduojam ir jaunimas "užlipa". O jie dega noru, trokšta laimėti. Jiems yra, ką įrodinėti - visi jauni. O mes tiesiog darėme, ką treneris liepė ir, kaip matėt, rezultatas "atėjo"", sakė E.Rybakovas.

Ketvirtasis Lietuvos čempionato pusfinalio mačas 20:15 val. numatytas penktadienį, Elektrėnuose. Pasaulyje vyraujant koronaviruso plitimo grėsmei, o Lietuvos vyriausybei priimant vis aktualesnius sveikatos apsaugos sprendimus, grėsmė iškilo ir virš visų sporto renginių organizavimo mūsų šalyje. 

"Dėl virusų - kaip pasakė vienas garsus treneris - "Mes tik žaidėjai". Tad mes tik žaidėjai, kurie vykdo savo darbą, sportuoja ir tiek. Kas vyksta ne mūsų žaidimo ribose, mes negalime spręsti. Jeigu taip įvyks, kad rungtynės bus atšauktos, bus labai gaila, bet yra kaip yra", - ledoritulys.lt sakė E.Rybakovas.

Pats 29-erių ledo ritulininkas trečiose rungtynėse žaidė kosėdamas, tačiau jam tai nesutrukdė lemiamu momentu "patempti" komandos.

"Viešai buvo pasakyta, kad žaidžiau su temperatūra. Tai netiesa. Esu profesionalas ir savo ar kitų sveikatai neketinu kenkti. Esu peršalęs, kosčiu, bet žaisti galiu", - kalbėjo "Hockey Punks" kapitonas.