Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) sėkmingai startavo praėjusių metų finalininkė Vilniaus "Hockey Punks". "Pankai" savo arenoje net 7:2 (3:0, 0:2, 4:0) sutriuškino lygos debiutantus "Baltų ainiai-HC Klaipėda" klubą.

Plačiau apie rungtynes:

"Hockey Punks" sužaidė puikų pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 3:0. Septintą mačo minutę juos į priekį išvedė Algimantas Visockas (06:10 min., rez. perd. Mauras Baltrukonis ir Jegoras Bezuglis). O kėlinio viduryje įvarčius taip pat pridėjo Aivaras Bendžius (08:28, Povilas Verenis ir Valdas Pikčius) ir M. Baltrukonis (10:19, J. Bezuglis ir A. Visockas).

Po pirmųjų 20 minučių susitikime taip pat buvo pagerbtas balandžio mėnesį netikėtai miręs lietuviškų šaknų turintis buvęs "Hockey Punks" komandos narys meksikietis Arunas Bermejo.

Antrajame kėlinyje ir vėl dominavo šeimininkai, tačiau viskas pakrypo kiek netikėta linkme. Kėlinio pabaigoje Laikinosios sostinės-uostamiesčio klubas pelnė du įvarčius ir sušvelnino skirtumą iki minimalaus. Abukart pasižymėjo Ilja Kuznecovas (36:26, Andrius Poškus ir Rokas Arbačiauskas; 39:24, Romanas Šalajevas).

Iki 50 mačo minutės rungtynėse išliko intriga, tačiau tuomet "pankai" prapliupo įvarčiais. 51-ą minutę dar kartą mušė A. Bendžius (50:16, E. Rybakovas ir Aliaksejus Kuveka), 53-ą savo įvarčių sąskaitą atidarė Donatas Kumeliauskas (52:33, A. Kuveka), o dar tą pačią minutę A. Bendžius smeigė ir trečią savo įvartį (52:59, P. Verenis ir Rokas Bacevičius). Paskutinį įvartį mače galiausiai pasiekė dar vienas Lietuvos rinktinės žaidėjas P. Verenis (55:11, A. Bendžius ir E. Rybakovas).