Pergalingai Lietuvos ledo ritulio čempionate startavo Vilniaus "Hockey Punks" klubas. Sostinės ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) pranoko čempionato debiutantus Kaunas "City" ledo ritulininkus.

Rungtynėse sužaidus vos daugiau nei minutę šeimininkus į priekį išvedė Ilija Želtakovas, tiesa pranašumo ilgai jiems išlaikyti nepavyko - po dviejų minučių kauniečių taškų sąskaitą atidarė Romanas Rešetnikovas. Mačo lūžis įvyko rungtynėse pirmo kėlinio viudryje, kai "pankai" per nepilną minutę mušė du įvarčius (pasižymėjo Edvinas Boroška ir Laisvydas Kudrevičius).

Antrajame kėlinyje komandos nepasižymėjo, tuo tarpu trečio kėlinio pradžioje svečiams pavyko sugrąžinti intrigą po antrojo R. Rešetnikovo įvarčio. Visgi, antroje trečio kėlinio pusėje pasižymėjo "Hockey Punks" kapitonas Rokas Bacevičius bei Edgaras Rybakovas ir rungtynių nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

Kauniečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone. Pirmose savo rungtynėse jie be didesnio vargo nugalėjo "Lteam Select" ekipą.