Mačo pradžia antrajame tarpusavio Vilniaus "Hockey Punks" ir "Kaunas Hockey" klubų susitikime intrigos nežadėjo - per pirmąsias 30 žaidimo sekundžių vilniečiai pelnė du įvarčius be atsako, tačiau svečiai iš Kauno rankų nenuleido ir iškovojo pergalę po baudinių serijos. Vilniaus ekipai teko pripažinti Lietuvos pirmenybėse kol kas nepralaimėjusių "Kaunas Hockey" ledo ritulininkų pranašumą rezultatu 5:6 (3:1, 1:2, 1:2, 0:0, 0:1).
 
Rungtynes šeimininkai pradėjo tiesiog fantastiniu scenarijumi – vos per 30 sekundžių jie pelnė net du įvarčius. Jau pirmoje savo atakoje "Hockey Punks" sugebėjo pasižymėti, kai tiksliai atakavo Laisvydas Kudrevičius (rez. perd. Šarūnas Kuliešius). Negana to, vos laimėjus po to sekusį ritulio įmetimą, Vilniaus komanda iš karto dar kartą pasiuntė ritulį į vartus, o šįkart Kauno vartininką Artūrą Pavliukovą įveikė Povilas Verenis (00:32).
 
Kėlinio viduryje į viršutinį vartų kampą ritulį pasiuntė Aivaras Bendžius(07:28). Savų progų turėjo ir kauniečiai, bet jas sėkmingai neutralizavo šeimininkų vartus gynęs Simas Baltrūnas.
 
Pirmajam kėliniui artėjant prie pat pabaigos, savąjį įvartį pelnė "Kaunas Hockey“ - laimėjęs ritulio įmetimą Lukas Žukauskas pats atliko metimą iš aštraus kampo bei sugebėjo atidaryti savo ekipos įvarčių sąskaitą (17:25).
 
Antrąjį kėlinį "Kaunas Hockey" komanda pradėjo ant ledo turėdama vienu žaidėju daugiau nei jų varžovai, o tuo pasinaudojęs Eduardas Chekmarevas priminė, kodėl jis yra rezultatyviausias lygos žaidėjas, pelnydamas jau devintąjį įvartį šiame sezone (20:23, rez. perd. Grigorijus Vorobjovas).
 
Po praleisto įvarčio "pankai" ir toliau nesugebėjo išvengti pražangų, o kėlinio viduryje dvi greitos pražangos suteikė galimybę jų varžovams daugiau nei minutę ant ledo turėti dviejų žaidėjų pranašumą. Viso laiko "Kaunas Hockey" nariams neprireikė – gynėjasArtūras Katulis realizavo dvigubą kiekybinę persvarą (32:43, rez. perd. Aleksejus Zubenko).
 
Antrajojo kėlinio pabaigoje Šarūno Kuliešiaus metimą Kauno ekipos gynėjas sugebėjo atremti krisdamas kūnu, bet šalia jo buvęs L.Kudrevičiusnet ir gulėdamas ant ledo pirmasis surado netoli vartų linijos buvusį ritulį ir padėjo jam atsidurti vartuose (35:26, rez. perd. Š.Kuliešius, Donatas Kumeliauskas).
 
Paskutinį rungtynių kėlinį kauniečiai pradėjo itin aktyviai - vienos atakos metu svečiai atliko net keturis pavojingus metimus, tačiau tris iš jų atrėmė S.Baltrūnas, o kartą po A.Katulio smūgio ritulys atšoko nuo vartų virpsto. Po įtemptos minutės savo pavojingu išpuoliu jau atsakė "Hockey Punks", kai Mauras Baltrukonis gražiu judesiu įveikė iškart du varžovus ir pasileido į ataką trise prieš vieną, bet po jo atlikto perdavimo komandos draugai nepasižymėjo.
 
Mačui artėjant link kulminacijos savo emocijas "Kaunas Hockey" narys Remigijus Guoga ir vilniečių legionierius Aleksejus Kuveka išreiškė susikibdami aikštės viduryje, o juos išskyrę teisėjai abu ledo ritulininkus keturioms minutėms pasiuntė ant nubaustųjų suolelio.  Tiesa, kauniečiui taip pat buvo užfiksuota ir mažoji nuobauda, o tai leido šeimininkams įgyti kiekybinę persvarą.
 
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti aštuonias minutes, "Kaunas Hockey" sugebėjo perimti mačo kontrolę į savo rankas ir persverti rezultatą. Iš pradžių iš toli iššovė Konstantinas Isaevas (52:00, rez. perd. A. Zubenko), o vos po 16 sekundžių jubiliejinį, dešimtąjį įvartį šiame sezone pelnė kauniečių lyderis E.Chekmarevas (52:16, rez. perd. L.Žukauskas).
 
Praleidę du įvarčius ir atsidūrę besivejančių vaidmenyje "Hockey Punks" ledo ritulininkai neišvengė pražangų, tačiau būtent žaisdami mažumoje sugebėjo nubausti savo varžovus. Į greitą ataką pabėgęs M.Baltrukonis perdavė ritulį kitam Lietuvos rinktinės nariui P.Vereniui, kuris išlygino rungtynių rezultatą (55:05, rez. perd. M.Baltrukonis).
 
Paskutines penkias minutes abi komandos nesisaugojo ir siekė pergalės per pagrindinį laiką, o arčiausiai tikslo buvo puikų reidą surengęs A.Kuveka, tačiau jo mestas ritulys pataikęs į vartų virpstą tikslo nepasiekė. Jau pirmomis pratęsimo sekundėmis puikią progą pasižymėti turėjo A.Katulis, bet daug laisvės gavusio gynėjo metimą sulaikė S.Baltrūnas.
 
Įvarčio žiūrovai per pratęsimą neišvydo, tad rungtynių nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Pirmaisiais bandymais tiek "Kaunas Hockey" kapitonas Vytautas Jagelavičius, tiek ir "Hockey Punks" puolėjas Povilas Verenis nepasižymėjo, bet antruoju kauniečių bandymu K.Isaejevo mėginimas pasiekė tikslą. Būtent šis baudinys tapo pergalingu, kadangi šeimininkų gretose pasižymėti nepavyko D.Kumeliauskui, A.Bendžiui, A.Kuvekai, o komandą dar išgelbėti galėjęs M. Baltrukonis pataikė į virpstą.