Vilniaus "Hockey Punks" Lietuvos sostinėje vykusiame Baltijos lygos Dariaus Kasparaičio grupės turnyre užėmė antrą vietą ir žengė į pirmenybių pusfinalį.

Mače dėl pirmosios grupės vietos "pankai" 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) nusileido ne vieną lietuvį savo sudėtyje turinčiai "Liepaja" komandai iš Latvijos.

"Liepaja" į priekį išsiveržė jau trečią mačo minutę, kai įvartį pelnė Raivo Freidenfeldis. Antrojo kėlinio viduryje latviams pavyko pasinaudoti įgyta kiekybine persvara ir antrą įvartį į "Hockey Punks" vartus pasiuntė Ričardas Fominis.

Tiesa, vilniečiai rankų anksčiau laiko nuleisti neketino ir vos tik startavus trečiajam kėliniui skirtumą iki minimalaus sumažino Povilas Verenis (rez. perd. Aivaras Bendžius). Po šio tikslaus smūgio, kurį laiką vyko itin atkaklus žaidimas, tačiau 50-ąją minutę ritulį į vartus pasiuntė Maris Miezis ir dviejų įvarčių persvarą "Liepaja" išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Pažymėtina, kad "Liepaja" vartuose visas rungtynes stovėjo Laurynas Lubys. Jis atrėmė 31 iš 32 "pankų" metimų (96,88 proc.) ir pagal šį rodiklį kiek pranoko "Hockey Punks" vartitinką Simą Baltrūną (53 iš 56, 94,64 proc.).

Paulius Rumševičius "Liepaja" gretose neišsiskyrė.