Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalyje įvyko trečiasis dviejų sostinės komandų mūšis, po kurio pranašumą serijoje ir vėl įgijo „Hockey Punks“.

Dar viename atkakliame mūšyje „pankai“ beveik pusę rungtynių vijosi savo varžovus, bet galiausiai 4:2 nugalėjo „Geležinį Vilką“. Antroji pergalė leido jiems serijoje iki trijų pergalių įsiveržti į priekį 2:1.

Kaip jau šioje pusfinalio poroje tapo įprasta, rungtynių pradžioje vyravo lygus žaidimas, o situaciją pakeitė nereikalinga „Hockey Punks“ lyderio Aivaro Bendžiaus pražanga. Po jos „vilkai“ sugebėjo sukurti keletą progų, kurios galiausiai baigėsi komandos draugo metimą pataisiusio Karolio Kubiliaus įvarčiu (07:48, rez. perd. Andrius Židkovas, Herkus Marcinkevičius).

Po praleisto įvarčio „pankai“ bandė perimti iniciatyvą, bet pasiaukojamai gynyboje žaidę jų varžovai blokuodavo didžiąją dalį metimų, taip palengvindami vartininko Elvino Karlos gyvenimą. Kitoje aikštės pusėje gerą progą pasižymėti turėjo Arnas Misiukas, bet jo metimą sulaikė Simas Baltrūnas.

Kėlinio pabaigoje „Hockey Punks“ dar susikūrė ne vieną progą žaisdami daugumoje, o šį varžovų spaudimą atlaikę jų oponentai atsakė pavojingu išpuoliu perėmus ritulį pavojingoje zonoje, kurį surengė aktyviai pirmoje mačo dalyje žaidęs Andriaus Židkovo penketukas.

Antrasis kėlinys prasidėjo nesėkmingu „Geležinio Vilko“ bandymu realizuoti kiekybinę persvarą, tačiau komandoms sugrįžus į formatą penki prieš penkis pasipylė progos prie abiejų vartų. Iš pradžių sumaištis prie S. Baltrūno vartų baigėsi sėkmingai „pankams“, o netrukus jau Povilas Verenis pabėgo vienas prieš varžovų vartininką. Visgi, E. Karla nepriekaištingai sužaidė ir šiame epizode, atrėmęs dar vieną metimą.

Labiau patyrusiems Lietuvos vicečempionams vėliau pavyko užspausti savo varžovus jų aikštės pusėje beveik visą įgytos daugumos laiką, o didėjant oponentų pražangų skaičiui galiausiai trečiuoju bandymu kėlinio metu „Hockey Punks“ išlygino rezultatą. Iš arti ritulį į vartus pasiuntė Donatas Kumeliauskas (32:48, rez. perd. Aivaras Bendžius).

Tuo tarpu „Geležiniui Vilkui“ žaidžiant daugumoje sekėsi kur kas sunkiau, o be to, varžovai sugebėjo surengti savo greitą ataką, kuri baigėsi pražanga ir baudiniu į jų vartus. Šios ekipos laimei, komandos draugų klaidą ištaisė Laisvydo Kudrevičiaus metimą atrėmęs E. Karla.

Trečiąjį kėlinį abi komandos pradėjo turėdamos galimybę žaisti daugumoje, o „vilkų“ daugumos metu neapdairus E. Karlos perdavimas baigėsi prarastu rituliu ir žaibiška ataka į jų vartus. Savo progos neiššvaistė Edgaras Rybakovas, išvedęs „Hockey Punks“ į priekį (44:24, rez. perd. Algimantas Visockas).

Persvarą įgiję „Hockey Punks“ nariai sugebėjo visiškai perimti mačo kontrolę, o puikią galimybę padvigubinti persvarą turėjo P. Verenis, tačiau jam nepavyko pataikyti į vartų plotą. Kol jų oponentams ir toliau trūko tikslumo dar kartą bandant realizuoti kiekybinę persvarą ir pozicinių atakų metu po jos, tiksliai ataką užbaigė E. Rybakovas, padidindamas savo komandos persvarą (55:42, rez. perd. Mauras Baltrukonis).

Sudėtingoje situacijoje atsidūrusi „Geležinio Vilko“ komanda rado jėgų surengti savo atsaką. Dominykas Motiejūnas (57:07, rez. perd. Rapolas Marcinkevičius, Patrikas Misiukas) pasiuntė ritulį į „pankų“ vartus sušvelnindamas rezultatą iki minimumo ir atgaivindamas savo ekipos viltis šiose rungtynėse.

Paskutinę susitikimo minutę „Geležinis Vilkas“ ant ledo metė šeštą aikštės žaidėją, bet taip ir nesugebėjus įsitvirtinti varžovų zonoje jie gavo įvartį į tuščius vartus. Trečią kartą rungtynėse pasižymėjo E. Rybakovas (59:34).

Kitos serijos rungtynės vyks vėl Elektrėnuose, kovo 13-ą dieną 20:15 val.