Lietuvos ledo ritulio čempionate startavo ir antros pusfinalio poros kovos, kurių jau pirmajame mače žiūrovai išvydo atkaklų mūšį.

Antroje vietoje reguliariajame sezone likusi „Hockey Punks“ pirmajame pusfinalio mače sulaukė didžiulio „Geležinio Vilko“ pasipriešinimo, bet po atkaklios kovos iškovojo pergalę 4:1. Ši pergalė leido jiems įsiveržti serijoje iki trijų pergalių 1:0.

Pačioje rungtynių pradžioje suklydę ir pražangą užsidirbę „Geležinio Vilko“ žaidėjai jau pirmą minutę buvo priversti žaisti mažumoje. Jų oponentai už tai netruko „vilkų“ nubausti – po kelių metimų iš toli galiausiai iš aštraus kampo pasižymėjo Sergejus Markovskis (01:53, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius, Edgaras Rybakovas).

Ankstyvą įvartį pelniusi „Hockey Punks“ komanda netrukus galėjo padvigubinti persvarą, bet vienas prieš vieną su vartininku iššokęs Povilas Verenis pergudrauti Elvino Karlos nesugebėjo. Kitoje aikštės pusėje suklydo jau „pankų“ vartininkas Simas Baltrūnas, bet jam padėjo pavojų neutralizavę komandos draugai, kurių gretose netrukus dar kartą vienas prieš vartininką iššoko šįkart jau Aliaksejus Kuveka, tačiau ir jam pasižymėti nepavyko.

Antroje pirmojo kėlinio dalyje žaidimas išsilygino, o „vilkai“ netgi ilgiau leido laiką varžovų zonoje. Tam padėjo ir jų varžovų gauta pražanga, kurios išnaudoti jiems nepavyko. Visgi, geriausią progą likusioje pirmojo kėlinio dalyje turėjo „Hockey Punks“, tačiau iš dėkingos situacijos pasižymėti jiems nepavyko.

Jau pirmosiomis antrojo kėlinio sekundėmis progą susikūrė „Geležinio Vilko“ lyderis Patrikas Misiukas, bet jam nepavyko tiksliai užbaigti atakos sėkmingu metimu. Minimalia persvara atsilikusi „vilkų“ komanda ir toliau žaidė itin aktyviai ir vertė paprakaituoti šeimininkų vartininką S. Baltrūną, kuriam darbo netrūko.

Ir toliau varžovus spaudusi „Geležinio Vilko“ komanda uždirbo varžovams dar vieną pražangą, o jos metu puikiu metimu iš toli rezultatą išlygino Aurimas Gaidauskas (26:22, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Edvinas Boroška). Net ir po pelnyto įvarčio ši ekipa nebuvo nusiteikusi atiduoti iniciatyvos. Anaiptol, dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis įgavę „vilkai“ kurį laiką dar padidino spaudimą varžovams, tačiau įsiveržti į priekį šios atkarpos metu jiems nepavyko.

„Hockey Punks“ atsitiesti padėjo varžovų pražanga, o daugumos metu Laisvydas Kudrevičius (33:19, rez. perd. Mauras Baltrukonis, E. Rybakovas) pirmas atsidūrė prie arti vartų atsidūrusio ritulio ir pasiuntė jį į E. Karlos nedengiamą vartų plotą. Netrukus ši ekipa jau galėjo pasižymėti greitoje atakoje, kai du jos žaidėjai išbėgo prieš vieną gynėją, bet neįmušus įvarčio šioje situacijoje netrukus jie atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje – dvi greitos pražangos suteikė varžovams ilgą dvigubą daugumą. Visgi, tikslumo pritrūkę „vilkai“ atkarpą su dviejų žaidėjų pranašumu baigė taip ir neatlikę nė vieno metimo į vartų plotą, o per likusią daugumos dalį susikūrę puikią progą pasižymėti jie ir vėl pasiųsti ritulio į vartus nesugebėjo.

Trečiojo kėlinio pradžioje grubi „Geležinio Vilko“ klaida netoli savų vartų leido Aliaksejui Kuvekai (40:51) atakuoti iš geros situacijos, o šis žaidėjas neklydo bei padvigubino persvarą. Tuo tarpu „vilkų“ pavojingoje greitoje atakoje sublizgėjo S. Baltrūnas puikiai atrėmęs oponento metimą.

Savo progų sumažinti skirtumą ir toliau ieškoję „Geležinio Vilko“ žaidėjai įpusėjus paskutiniam kėliniui užsidirbo pražangą varžovų zonoje, bet net ir žaisdami mažumoje jie sugebėjo susikurti idealią progą įvarčiui. Vienas prieš vartininką pabėgęs Timonas Mažulis buvo sustabdytas pražanga ir į „pankų“ vartus buvo skirtas baudinys. Visgi, Lietuvos rinktinėje vasarį debiutavusiam puolėjui išnaudoti šios progos nepavyko.

Likus žaisti penkias minutes „Hockey Punks“ pražanga suteikė dar vieną progą varžovams, bet ir šios situacijos jiems išnaudoti nepavyko, o vėliau nepaisant dar kelių susikurtų gerų galimybių metimams, jie taip ir liko be įvarčio bei buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Paskutinę kėlinio minutę jie vartininką keitė šeštu aikštės žaidėju, bet toks sprendimas kainavo dar vieną įvartį – paskutinę mačo minutę į tuščius vartus pasižymėjo Povilas Verenis (59:59, rez. perd. Aivaras Bendžius).