Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) nutrūko penkių Elektrėnų „Energijos“ ekipos pergalių serija. Šalies čempionė savo arenoje 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) sensacingai nusileido Vilniaus „Hockey Punks“ ekipai.

Nepaisant nesėkmes „Energija“ ir toliau tvirtai pirmauja šalies čempionate. Vilniaus klubas iš keturių komandų žengia trečias.

Prieš savaitę komandos tarpusavyje žaidė Vilniuje. Tuomet 5:3 nugalėjo elektrėniškiai.

Apie rungtynes:

Pirmąjį įvartį mače pelnė šeimininkai – 14 minutę varžovų vartininką nuginklavo Dmitrijus Beliakovas (13:38, rez. perd. Karolis Kubilius). Tiesa, pranašumo jiems ilgai išlaikyti nepavyko, nesužaidus nė dviejų minučių rezultatą išlygino Artūras Švedavičius (15:17, rez. perd. Edgaras Rybakovas ir Laisvydas Kudrevičius).

Antrojo kėlinio pradžioje po tikslaus Šarūno Kuliešiaus smūgio svečiai įgijo pranašumą (22:47, rez. perd. Laisvydas Rimkus ir L.Kudrevičius).

Likusį mačo laiką „Energija“ spaudė varžovus, tačiau įvarčio pasiekti taip ir nepavyko. Maža to, pačioje susitikimo pabaigoje ritulį į tuščius vartus ritulį pasiuntė E. Rybakovas (59:22, rez. perd. Š. Kuliešius).