Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) trečiadienį sužaistos pirmos šeštojo turo rungtynės. „Kaunas Hockey“ ekipa savo arenoje 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) pranoko Vilniaus „Geležinį Vilką“.

Tai buvo antroji šių ekipų tarpusavio akistata šiame sezone. Pirmąjį susitikimą taip pat laimėjo laikinosios sostinės ekipa. Tiesa, Vilniuje vykusiame susitikime likus žaisti 10 minučių minimalų pranašumą dar turėjo šeimininkai, tačiau tuomet „Kaunas Hockey“ atsakė trimis įvarčiais ir šventė pergalę 5:3.

Po antrųjų „Kaunas Hockey“ ir „Geležinio Vilko“ rungtynių, Kauno klubas su 10 taškų įsitvirtino antrojoje turnyrinės lentelės pozicijoje. „Geležinio Vilko“ sąskaitoje kol kas vos 3 taškai, ši komanda – paskutinė, ketvirta.

Apie rungtynes:

Kauno ekipa į priekį išsiveržė vos prasidėjus 6-ajai mačo minutei. Nors šeimininkai žaidė mažumoje, tačiau tai nesutrukdė pasižymėti Savelijui Morozovui (5:01 min.). Po kelių minučių „Kaunas Hockey“ turėjo jau dviejų įvarčių pranašumą (8:20 min. pasižymėjo Remigijus Guoga).

Antrajame kėlinyje „Geležinis Vilkas“ realizavo savo progą ir po tikslaus Rapolo Marcinkevičiaus (32:33) smūgio priartėjo iki minimalus deficito.

Trečiajame kėlinyje greitą įvartį pelnė Doyvdas Streckis (41:20) ir Kauno klubas vėl įgijo tvaresnį pranašumą. Visgi, svečiai nenuleido rankų ir likus žaisti beveik 4 minutes Dominykas Bisturys (56:11) dar kartą leido „Geležiniui Vilkui“ priartėti. Tiesa, šansu vilniečiai džiaugėsi neilgai, R. Guoga (57:09) po nepilnos minutės pasiuntė kamuolį į tinklą ir rungtynės baigėsi rezultatu 4:2.