"Kaunas Hockey" ekipa dar kartą pranoko Vilniaus "Hockey Punks" klubą. Kauniečiai iš Vilniaus pergalę išsivežė rezultatu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0), o visus tris svečių ekipos įvarčius pelnė Donatas Kumeliauskas.

Po šios pergalės "Kaunas Hockey" dar labiau įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu sostinės ekipa išleika trečia.

Plačiau apie rungtynes:

Nuo pat susitikimo pradžios ant ledo vyravo lygus žaidimas, o į priekį pirmoji įsiveržė "Kaunas Hockey" komanda. Svečių gretose tiksliu smūgiu pasižymėjo D. Kumeliauskas (10:15). Visgi, išlaikyti persvaros ilgai svečiams nepavyko – palikdamas vartus suklydo kauniečių vartininkas Artūras Pavliukovas, o tuo pasinaudojęs Laisvydas Kudrevičius (15:15) išlygino mačo rezultatą 1:1.
 
Antrajame kėlinyje ir toliau progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda, tačiau nepaisant turėtų progų tiek žaidžiant lygiomis sudėtimis, tiek ir bandant išnaudoti kiekybines persvaras, įvarčių pelnyta nebuvo.
 
Trečiojo kėlinio pradžioje savo meistriškumą dar kartą pademonstravo D. Kumeliauskas. „Kaunas Hockey“ turint kiekybinę persvarą puolėjas vienas pats įsiveržė į vilniečių aikštės pusę ir galingu šūviu iš toli nepaliko vilčių "Hockey Punks“"vartininkui Simui Baltrūnui (46:38, rez. perd. Aleksejus Nikulinas).
 
Į šį ilgamečio Lietuvos rinktinės nario įvartį atsakyti „Hockey Punks“ jau nesugebėjo, o mano pabaigoje jiems nepadėjo ir vartininko keitimas šeštu aikštės žaidėju: klaida stabdant ritulį pasinaudojo D. Kumeliauskas, kuris pabėgo vienas į greitą ataką ir pasiųsdamas ritulį į tuščius vartus pelnė savo "hat-tricką" (59:47).

Rungtynių momentai: