Darbą su „Kaunas Hockey“ nariais jau pradėjo naujas klubo vyriausiasis treneris – Aleksandras Mikheyonokas.

Iš Baltarusijos kilęs puolėjas praėjusį sezoną rungtyniavo „Kaunas Hockey“ gretose ir spėjo ne kartą pasižymėti kovose prieš kitus stipriausius Lietuvos klubus. Visgi rungtynių su sostinės „Geležini vilku“ metu patirta sudėtinga peties trauma lėmė ankstyvą sportininko karjeros baigtį. Nuolat su A. Mikheyonoku bendravę ir jo reabilitacijos procesą stebėję klubo vadovai naują poziciją jam pasiūlė po to, kai nepavyko rasti bendro sutarimo su  2017-2018 m. sezone komandą treniravusiu Aurimu Gutausku.

„Manau, praėjusį sezoną galėjome baigti aukštesnėje pozicijoje, buvome tam pasirengę, bet daug įtakos žaidimui turėjo traumo“, – prisimena nuo klubo reikalų nespėjęs atitolti, rungtynes sekęs A. Mikheyonokas, – „Aš dar nesu visiškai atsistatęs po traumos, sunkoka susitaikyti su tuo, kad nebežaisiu profesionaliai, tad pasiūlymas dirbti klube man itin svarbus asmeniškai – tai bus nauja, įdomi, kūrybiška patirtis, esu dėkingas už pasitikėjimą ir nusiteikęs sunkiai dirbti“.

Pagrindinis motyvas renkantis trenerį buvo šio noras dirbti visoje „Kaunas Hockey“  sistemoje –  tiek su vyrų komanda, tiek su vaikų akademijos auklėtiniais. Būtent ledo ritulio mokyklos vadovas, buvęs profesionalus atletas Linas Paražinskas taps A. Mikheyonoko asistentu. Klubo fizinio rengimo treneriu-kineziterapeutu ir toliau dirbs Ramūnas Urbelis.

„Surinkus bendraminčių komandą sieksime žiūrėti viena kryptimi ir siekti bendro tikslo, o tai, be abejo, yra aukščiausia vieta Lietuvos čempionate – tikiuosi, kad ir „Kaunas Hockey“ gerbėjams šis tikslas nesvetimas, ir jų palaikymą jausime kiekvienose rungtynėse“, – sako naujasis kauniečių vyr. treneris.

Simboliška, kad per pirmąsias Lietuvos čempionato rungtynes, kuriose „Kaunas Hockey“ susigrums su „Geležiniu vilku“, A. Mikheyonokas švęs 33-ąjį gimtadienį.