Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyko dviejų pirmenybių lyderių akistata. Sekmadienį Elektrėnuose „Kaunas Hockey“ 5:1 nugalėjo „Energiją – Geležinį Vilką“ ir pasiekė revanšą už pirmose rungtynėse namuose patirtą pralaimėjimą.

Pergalė leido kauniečiams iki dviejų taškų sumažinti atsilikimą nuo savo varžovų, savo atsargoje dar turint dvi rungtynes. Sužaidus kiek mažiau nei dvi minutes „Kaunas Hockey“ užsidirbo pirmąją pražangą ir suteikė progą varžovams greitai įgyti kiekybinį pranašumą, kurį „Energija – Geležinis Vilkas“ išnaudojo. Perėmę ritulį oponentų zonoje šeimininkai nieko nelaukdami surengė rezultatyvų išpuolį, kurio atakos smaigalyje buvo Edvinas Boroška (02:39, rez. perd. Aurimas Gaidauskas, Donatas Kumeliauskas). Kėliniui įsibėgėjus progą žaisti daugumoje gavo jau kauniečiai, tačiau jų dvi minutės daugumos susiklostė itin nesėkmingai: jiems ne tik nepavyko ilgiau įsitvirtinti varžovų zonoje, tačiau ir užsidirbus dvi pražangas, iš kurių viena – dviguba, „Kaunas Hockey“ teko ilgai plušėti gynyboje ir atlaikyti oponentų vartų šturmą.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Energija – Geležinis Vilkas“ buvo labai arti antrojo įvarčio, kai Artūrui Pavliukovui nepavyko sustabdyti į jo vartus skriejusio ritulio, bet kauniečių laimei ritulys prariedėjo šalia virpsto. Netrukus savo meistriškumą buvo priverstas demonstruoti elektrėniškių komandos naujokas Eduardas Zakharchenko, kuriam teko gelbėti komandą po grubios klaidos savo zonoje, leidusios kauniečiams pabėgti prieš vartininką. Galiausiai „Kaunas Hockey“ sugebėjo išlyginti rezultatą po įspūdingo Luko Žukausko įvarčio: puolėjas ritulį į vartus paleido po gražaus manevro jį pirma pasiunčiant sau tarp kojų (28:40, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas, Romanas Reshetnikovas). Ilgą laiką iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkai po praleisto įvarčio leido varžovams pajusti savo žaidimą ir leido jiems įsismaginti antrojo kėlinio pabaigoje. Žaidybinį pranašumą po oponentų pražangų įgiję kauniečiai jį pavertė dviem įvarčiais. Iš pradžių pasižymėjo Egidijus Binkulis (36:01, rez. perd. Pavelas Pravilo, Vėjas Jokubynas), o vėliau kiekybinio pranašumo metu įvartį pelnė ir Romanas Reshetnikovas (39:15, rez. perd. L. Žukauskas, Ylia Malashkevichius).

Trečiajame kėlinyje „Energija – Geležinis Vilkas“ dar bandė gelbėtis, bet jiems pramušti A. Pavliukovo gynybos nepavyko, o rungtynių pabaigoje į jų vartus krito dar du įvarčiai. Greitą ataką įvarčiu užbaigė vienas prieš vartininką pabėgęs Eduardas Chekmaryovas (59:39), o po kelių akimirkų subyrėjusia oponentų gynyba pasinaudojo jau E. Binkulis (58:03, rez. perd. Kirillas Danilenko, Pavelas Pravilo).