Lietuvos ledo ritulio čempionate – naujas lyderis. Į pirmąją pirmenybių poziciją po šeštadienio rungtynių kyla dar vieną pergalę iškovojusi „Kaunas Hockey“ komanda.

Šeštadienio vakarą Kaune įvyko miesto derbis taip „Kaunas Hockey“ ir „Baltų Ainių“ komandų, kuriame 6:1 triumfavo pergalių seriją tęsianti „Kaunas Hockey“ ekipa. Po septintosios pergalės iš eilės 24 taškus savo sąskaitoje po 9 rungtynių turintys kauniečiai pakilo į pirmąją pirmenybių poziciją.

Jau pirmoji pavojinga „Kaunas Hockey“ ataka virto įvarčiu: kauniečių debiutantas Antonas Sharpanskikhas pirmasis surado ritulį netoli „Baltų Ainių“ vartų ir tiksliu metimu atidarė savo asmeninę bei komandos įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse (02:01, rez. perd. Grigorijus Vorobyovas). Ilgai laukti antrojo įvarčio taip pat nereikėjo: netrukus „Kaunas Hockey“ surengė ir greitą išpuolį, kurį nespėjus išsidėstyti oponentų gynėjams sėkmingai užbaigė Dovydas Laimutis (02:40, rez. perd. Romanas Reshetnikovas).

„Baltų Ainiams“ pirmą rimtesnį pavojų prie oponentų vartų pavyko sukurti kėliniui jau įpusėjus, kai „Kaunas Hockey“ du kartus buvo nubausti baudos minutėmis. Tiesa, nors abu kartus pasinaudoti dauguma nepavyko, vėliau patys prasižengę „ainiai“ pasižymėjo mažumoje: Makaras Tokarevas perėmė ritulį oponentų zonoje ir atliko perdavimą Damirui Shareevui, kuris tiksliu metimu į tolimąjį vartų kampą sušvelnino savo komandos atsilikimą (13:27, rez. perd. M. Tokarevas, Ruslanas Černychas).

Antrojo kėlinio pradžioje labai arti tikslo buvo „Kaunas Hockey“ atstovai, bet skersinį sudrebinusi ataka baigėsi be įvarčio. Aktyviai žaidę kauniečiai trečiąjį savo įvartį pelnė rungtynėms įpusėjus, kai puikų komandos draugo perdavimą realizavo vienas prieš vartininką pabėgęs Romanas Reshetnikovas (29:23, rez. perd. Artiomas Starovoitovas).

Vos po poros minučių R. Reshetnikovas džiaugėsi dar vienu įvarčiu, kai šįkart jis įvartį pelnė daugumoje, pakartotiniu metimu iš arti (31:52, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas, Ylia Malashkevichius).

Trečiajame kėlinyje vaizdas ant ledo nesikeitė: „Kaunas Hockey“ turėjo žaidybinį pranašumą, o po dar vienos „Baltų Ainių“ pražangos jie pelnė ir penktąjį savo įvartį. Komandos draugo metimą iš toli pataisė trečiąjį rungtynių įvartį pelnęs R. Reshetnikovas (50:29, rez. perd. Y. Malashkevichius, Lukas Žukauskas).

Per likusį rungtynių laiką į „Baltų Ainių“ vartus krito dar vienas įvartis, kai ritulį nuo skersinio į vartus pasiuntė neseniai į „Kaunas Hockey“ sugrįžęs vienas praėjusio sezono lyderių Grigorijus Vorobyovas (57:08, rez. perd. A. Sharpanskikhas, Vytautas Jagelavičius).