Lietuvos ledo ritulio čempionato aštuntojo turo rungtynėse pergalę šventė Kaunas "Hockey". Laikinosios sostinės komanda sugebėjo išvykoje pačioje rungtynių pabaigoje palaužti Vilniaus "Hockey Punks" - 3:2 (0:2, 2:0, 1:0).

Šiame mače šeimininkai ne tik išbarstė turėtą dviejų įvarčių persvarą, bet ir apmaudžiai praleido lemiamą įvartį paskutinę pagrindinio rungtynių laiko minutę.

Tai buvo jau ketvirtasis šių komandų tarpusavio mačas sezone. Pirmojoje akistatoje Kaune, "Kaunas Hockey" triuškino varžovus net 9:2, bet po kelių dienų "pankai" atsirevanšavo nugalėdami - 2:1. Prieš beveik dvi savaitės vykusiame trečiame mače kauniečiai ir vėl demonstravo kur kas galingesnį žaidimą namų tvirtovėje, jie triumfavo 9:3.

Po šio mačo "Kaunas Hockey" dar labiau įsitvirtino antroje pozicijoje (16 tšk.), o "Hockey Punks" išlieka treti (8 tšk.).

Plačiau apie rungtynes:

Mačo pradžia kur kas sėkmingiau klostėsi šeimininkams. Jie jau trečią minutę išsiveržė į priekį po Artūro Švedavičiaus įvarčio (2:39, rez. perd. R.Bacevičius ir Edgaras Rybakovas), o antrojoje pirmojo kėlinio pusėje padvigubino savo persvarą, kai pasižymėjo Šarūnas Kuliešius (13:47, rez. perd. E. Rybakovas).

Tiesa, kauniečiai pasiduoti anksčiau laiko neketino ir antrajame kėlinyje ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir pelnę du įvaričius išlygino rezultatą. "Kaunas Hockey" gretose pasižymėjo Remigijus Guoga (23:07, rez. perd. Petras Nausėda ir Dmitrijus Propopenkovas) ir Aleksandras Mihkeyonokas (28:41, rez. perd. Dovydas Streckis ir R. Guoga).

Trečiajame kėlinyje atrodė, jog komandos pagrindinį laiką baigs taikiu rezultatu ir turės žaisti pratęsimą, tačiau tuomet tikrą patranką paleido "Kaunas Hockey" žaidėjas Petras Nausėda (59:28, rez. perd. A.Mikheyonokas). Tikslus jo smūgis paskutinę pagrindinio laiko minutę tiesiog paskandino aikštės šeimininkus.