Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) šį sezoną pirmą kartą susitiko Vilniaus „Geležinio Vilko“ ir „Kaunas „Hockey“ ekipos. Po permainingos kovos pergalę iš sostinės išsivežė kauniečiai – 3:5 (0:2, 1:0, 2:3).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių komanda. Sužaidus vos kiek daugiau nei 2 minutes po puikaus Vytauto Jagelavičiaus perdavimo pasižymėjo Dovydas Žiūkas (2:05 min.), o kiek vėliau pranašumą padvigubino Aleksejus Nikulinas (10:19).

24-ą mačo minutę Nikodemas Numavičius švelnino rezultatą (23:25), o trečiojo kėlinio pradžioje daugumoje žaidę „Geležinio Vilko“ žaidėjai atstatė lygybę (Tomašas Krukovskis, 41:40).

Antrojo šeimininkų įvarčio autorius galėjo tapti Vilniaus ekipos herojumi, kadangi 47-ą minutę pasižymėjo dar kartą (46:29).

Visgi, vilinečiai persvara džiaugėsi ne ilgai. „Kaunas Hockey“ per likusį laiką pelnė tris įvarčius ir išsivežė svarbią pergalę – Jevgenijus Čugajus (50:58 ir 56:01), Savelijus Morozovas (54:08).

Po šio mačo „Kaunas Hockey“ sąskaitoje – 7 taškai. Laikinosios sostinės ekipai pergalė padėjo pakilti į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Geležinis Vilkas“ su 3 taškais lieka paskutinis – ketvirtas.

Spalio 24-ą dieną šios komandos tarpusavyje žais dar kartą, tiesa tuomet mačas vyks Kaune.